Tallinā būs skatāmi “Premiere” rezidences darbi

10/09/2018

14. septembrī plkst. 19:00 “Sõltumatu Tantsu Lava” teātrī Tallinā tiks izrādīti starptautiskās horeogrāfu atbalsta programmas “Premiere” rezidences rezultāti. Dalībnieku vidū ir arī Jana Jacuka no Latvijas.

Igaunijā izveidotās platformas “Premiere” mērķis ir piedāvāt jaunajiem horeogrāfiem iespēju iepazīstināt plašāku auditoriju ar savu māksliniecisko vīziju, izveidojot augstas kvalitātes debijas izrādi. Programma “Premiere” talantīgiem horeogrāfiem piedāvā atbalstu visa procesa garumā – no profesionālas dejas izrādes izveidošanai līdz tās pieejamībai uz starptautiskām skatuvēm. Pēdējo deviņu gadu laikā šī programma ir iepazīstinājusi pasauli ar 27 jauniem horeogrāfiem.

Izturot konkurenci starp vairāk nekā 100 pieteikumiem no 29 dažādām valstīm, 2018. gadā dalībai “Premiere” programmā tika atlasīti seši horeogrāfi – Anni Zupping no Igaunijas, Jana Jacuka no Latvijas, Grete Smitaite no Lietuvas, Sanghoon Lee no Dienvidkorejas, Laura Witzleben un Nicole Michalla no Vācijas.

Plašāka informācija par “Premiere” programmu: https://stl.ee/en/projekt/premiere/
Plašāka informācija par šī gada rezidentiem: http://git.lv/premiere/https://stl.ee/en/residents/the-premiere19-residents-nicole-michalla-laura-witzleben-grete-smitaite-anni-zupping-jana-jacuka-sanghoon-lee/
Facebook pasākums: https://www.facebook.com/events/2171697313074233/

Premiere” programmu īsteno dejas centrs “Sõltumatu Tantsu Lava” (Igaunija) ar Ģertrūdes ielas teātra atbalstu.

Komentāri

Komentēt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.