Rīgas Baleta skola aicina uz konsultācijām klasiskās dejas un laikmetīgās dejas interesentus

14/03/2022

Sākusies pieteikšanās iestājeksāmenu konsultācijām Rīgas Baleta skolā. Uz konsultācijām aicina 4. klases audzēkņus klasiskās dejas programmā un 9. klases audzēkņus  – laikmetīgās dejas programmā.

Rīgas Baleta skola lepojas ar gandrīz gadsimtu senām tradīcijām un ir vienīgā valsts dibinātā profesionālā baleta skola Latvijā. No skolas dibināšanas 1932. gadā līdz pat šai dienai Rīgas Baleta skola sagatavo spožus māksliniekus – profesionālus baletdejotājus un kopš 2019./2020. mācību gada arī laikmetīgās dejas dejotājus.

Skolā bērni un jaunieši pie zinošiem pedagogiem apgūst profesionālo izglītību klasiskajā baleta dejā un laikmetīgajā dejā. Skolas absolventiem ir iespēja turpināt studijas Latvijā un ārvalstīs, veidot pedagoģisko karjeru, kā arī strādāt profesionālos teātros un baleta trupās.
Pēc 4. klases audzēkņi var uzsākt mācības profesionālās ievirzes programmā “Dejas pamati”, savukārt pēc pamatizglītības iegūšanas var uzsākt mācības profesionālās vidējās izglītības programmā “Laikmetīgā deja”.

Tuvākās konsultācijas šā gada 2. aprīlī Rīgas Baleta skolā (Kalnciema ielā 12). Pieteikšanās elektroniski līdz 1. aprīlim, rakstot uz e-pastu konsultacijas.rbs@nmv.lv. Plašāka informācija skolas mājaslapā.

Attēls: publicitātes foto.

Komentāri
 • 31/03/2022
  Dance.lv redaktore

  Labdien, Monika!
  Lūdzu, sazinieties ar Baleta skolu konsultacijas.rbs@nmv.lv. Lai izdodas!

 • 31/03/2022
  Monika Otto

  Labdien!Vai ir iespējams iestāties jūsu skolā meitenei 11 gadi. Ir gājusi uz modernam dejām un vingrošanu. Ar cieņu,Monika Otto

Komentēt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.