PREMIERE – starptautiska programma jauno horeogrāfu atbalstam

06/01/2018

Programmā aicināti pieteikties horeogrāfi vai citu izpildītājmākslas žanru mākslinieki pirmā kustībā balstītā darba (20-30 min ilgs solo vai duets) veidošanai.

5 izvēlētajiem horeogrāfiem tiks dota iespēja strādāt 3 dienu rezidencē Igaunijā Pardimäe rezidenču centrā Kajas Kannas vadībā, kā arī strādāt divu nedēļu ilgā kustībā balstītā rezidencē Sõtlumatu Tantsu Lava/ STL Tallinā vai Ģertrūdes ielas teātrī Rīgā pieredzējušu dejas vai teātra mākslinieku vadībā (Karls Sakss, Ruslans Stepanovs, Tīna Meldere, Ajjars Ausma, Kaja Kanna, Andrejs Jarovojs). Programmas laikā tapušie darbi 2018. gada septembrī tiks prezentēti Tallinā Sõtlumatu Tantsu Lava/ STL telpā.

2018. gada septembrī no šiem 5 horeogrāfiem tiks izvēlēti 2 mākslinieki, kuri saņems atbalstu savu darbu veidošanai, producēšanai un izrādīšanai Igaunijā un ārvalstīs 2019. gadā.

Dalībniekiem būs jāpiedalās visos PREMIERE darba periodos Igaunijā un aktivitātēs no 2018. gada maija līdz 2019. gada februārim, kā arī jāspēj pašiem segt ceļa un nakšņošanas izdevumus.

Vairāk informācijas: https://stl.ee/en/projekt/program-for-a-new-choreographers-premiere/

Pieteikšanās termiņš: 2018. gada 23. februāris