Līdz 5. janvārim piesakies 15 minūtēm uzmanības Viļņā!

27/12/2018

2019. gada maijā festivāla New Baltic Dance ietvaros Viļņā norisināsies Baltijas Dejas platformas pilotprojekts, kuru organizē STL (Igaunija), Lietuvas Dejas informācijas centrs un Latvijas Dejas informācijas centrs sadarbībā ar Horeogrāfu asociāciju.

No katras valsts tiks prezentētas 2 pilnas izrādes, kur Latviju pārstāvēs Agates Bankavas un Andra Kačanovska “Future Freak” un Sintijas Siliņas “Bedre”. Papildus 5 līdz 6 māksliniekiem būs iespēja piedāvāt savus esošos vai topošos darbus 15 minūšu mākslinieciskā prezentācijā.

Baltijas Dejas platformas auditorija būs producenti un kuratori, kuri saviem festivāliem un sadarbībām meklē arī vēl aizvien maz zināmo Baltijas reģiona deju.

Līdz 2019. gada 5. janvārim aicinām dejas mākslas profesionāļus pieteikties laikmetīgās dejas izrāžu un ieceru mākslinieciskai prezentācijai 2019. gada maijā!

Tev būs 15 minūtes laika, lai iepazīstinātu dažādu valstu producentus un kuratorus ar savu jau esošu vai topošu laikmetīgās dejas iestudējumu.

Gatavojot neaizmirstamās 15 minūtes uzmanības, noderēs:

Dzīvs esošas vai topošas dejas izrādes fragments un / vai smuki vizuālie materiāli,
Kontakts ar skatītājiem / klausītājiem, kas ļauj satikt gan mākslinieku, gan cilvēku, 
Kāds negaidīts, performatīvs risinājums,
– Citas taktikas.

 

Lai pieteiktos, sūti uz e-pastu info@dance.lv ar laikmetīgās dejas iestudējuma nosaukumu, māksliniecisko komandu, 2-3 fotogrāfijām, saiti uz video (ja ir) un nelielu izrādes aprakstu.

Labprāt uzklausīsim jūsu komentārus un jautājumus!

 

Latvijas dejas informācijas centrs

info@dance.lv

+371 29211203

Horeogrāfu asociācija

horasoc@gmail.com

+37129126544