Notiks “Riga/ON” starptautiskās laikmetīgās dejas meistarklases

13/04/2022

No 30. aprīļa līdz 4. maijam Rīgā ceturto reizi notiks starptautiska laikmetīgās dejas meistarklašu nedēļa Riga/ON, kas piedāvās plašu laikmetīgās dejas meistarklašu programmu izcilu starptautisku un Latvijā atdzītu profesionāļu vadībā, izglītojošus dejas kopienas pasākumus, dejas lekcijas, kā arī dejas izrāžu vakarus un diskusijas pēc izrādēm.

Riga/ON būs intensīva un aizraujoša dejas nedēļa, kuras programma ietvers dažādas laikmetīgās dejas tehnikas klases, dejas kompozīcijas un improvizācijas laboratorijas un dejas teorētiskās lekcijas. Tās vadīs vieni no vadošajiem laikmetīgās dejas pasniedzējiem Eiropā un ASV – Inaki Azpillaga (Beļģija/Spānija), Laja Fields (ASV), kā arī pasniedzēji no Baltijas valstīm Dmitrijs Gaitjukevičs (Latvija), Rūta Ronja Pakalne (Latvija/Igaunija) un Ukrainas pārstāvis Vjačeslavs Bučoks. Ikrīta klases piedāvās dažādu virzienu (joga, bodyArt, Feldenkraisa metode) profesionāļi no Latvijas: Sintija Siliņa, Ramona Galkina, Jūlija Kobceva, Laura Timoško un  Lauma Berga.

Apmeklēt Riga/ON šogad iespējams divos veidos.

Riga/ON LIVE Meistarklašu programma notiks klātienē un tiks organizēta divās grupās diviem pieredzes līmeņiem: 1) PRO grupa (paredzēta nozares profesionāļiem – dejotājiem, horeogrāfiem, dejas pasniedzējiem); 2) OPEN grupa (paredzēta dejas un teātra studentiem, laikmetīgā cirka māksliniekiem, dejas entuziastiem ar nelielu pieredzi dejas mākslā).

Riga/ON ONLINE Meistarklašu programma notiks tiešsaistē Zoom platformā, slēgtā konferencē. Iespējams pievienoties ikvienam interesentam no jebkuras pasaules malas. Vairāk informācijas un reģistrācija ŠEIT.

Komentāri

Komentēt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.