NEWS FROM ANNA!

18/11/2011

2011.gada 14. novembra – 11.decembrim latviešu laikmetīgās dejas pārstāvis Anna Dubrovska atrodas rezidencē Dublinā un Limerikā,  Īrijā. Rezidence notiek EU līdzfinansētā projekta E-Motional Bodies & Cities ietvaros.

Kā viņai tur iet – lūdzu lasīt vēstuli no viņas, kas rakstīta 17.novembrī!

Hello from Dublin!

Nu ir laiks drusku pastāstīt. Esmu a bit cinfused… Šodien ar Elisabetta (manager) gājām pirmo reiz kopā pusdienot un izrunājām visus manus plānus, tā teikt. Nē, first of all about my classes!

Iet labi! Pirmo dienu bija vieni cilveki… un bija, šķiet, ka labi! Otro dienu bija savādāki cilvēki… un atsperoties no viņiem devu citu klasi- I’m sore after that class!:)) Ta kā arī bija labi. Šodien bija pavisam maz cilvēku… devu biku straching-feldenkraisu-improvizāciju. Bija, liekas, ka labi :)) Kas būs rīt- nezinu! Pat vairs negatavojos, jo viss notiek neprognozējāmi. I’m happy mācīt!!! Pēc klasēm jūtos ļoti iedvesmota un laimīga! Ta kā par lieki pārdzīvoju…

Un par pārējo notiekošo. 2.dien nosēdēju studijā 4st. Bija forši, ineteresanti! Pārādījās vairākās idejas… tad atcerējos par Limeriku… sāku domāt, kā to visu savienot (jo es izeju no vides). Vakar tikai pasniedzu, jo mani ielūdza 3p.m. uz performance “Touch me”, ta ka pastradāt nesanāca… Un tagad par plāniem: rīt man ir 4st. Sestdien zāles nav! Svētdien jau dods uz Limeriku. Tur visu nedēļu man ir workshopr 10.00-17.00 katru dienu!  Tad vēl viens workshopr parallēli Limerika.  Tad dodos atpakaļ uz Dublinu. Un atkal: katru dienu šeit būs cits workshops. Par ko esmu laimīga, protams! Bet atkal: viņi nav pārliecināti, ka zāle pēc būs pieejama… Result: no visa mēnēša es knapi dabuju 3 dienas pa 4st ko padomāt, pameklēt idejas un pastradāt :)))))

Maby smth will change.. we’ll see! Otherwise I fill good in this atmosphere… Speaking and thinking mostly in English, teaching, not going out. But confused becouse such a compressed timing for my own work.

Tadas pagaidām delas! Vsjo, eju uz savu Studio5 (liela.. gaiša… būs bildes!)

 

Anna Dubrovska

Komentāri

Komentēt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.