“Neparastās aizdomas”

31/05/2013

 Evi Demetriu (Kipra)

Otrdien, 18. jūnijā, 21.00 / BETANOVUSS

 

                                                     

Koncepcija, horeogrāfija, izpildījums: Evi Demetriu

Konsultants: Tabea Martins

Mūzika: Coco Steel & Lovebomb, Džovanni Batista Pergolēzi (Giovanni Battista Pergolesi), Gotan Project, Demjens Raiss (Damien Rice)

Stils: Kristia Mihaelidu, Evi Demetriu

Aktiermeistarības skolotājs: Mirsini Hrisohoidu

Balss skolotāja: Katrīna Robsone

Gaismu mākslinieks: Aleksandrs Jotovičs

Producents: En drasi 2012

 

„Neparastās aizdomas” pēta alkas pēc ideāla partnera un ideālām attiecībām, bailes palikt vienam. Vienlaikus izrādes struktūrai dots papildu uzdevums – tai jābūt elastīgai un jāspēj mainīties atkarīgi no skatītāju reakcijas. Tādējādi izrāde uzdod jautājumu par robežu starp mākslinieku uz skatuves un skatītājiem.

 

Evi Demetriu ir horeogrāfe un dejotāja, kas pamatā darbojas Kiprā. Viņa mācījusies deju Lābana centrā Londonā, kā arī Limona institūtā un Dance Space Centre Ņujorkā. Saņēmusi Danceweb stipendiju (2004) un E-motional European Programme (2011–2014) stipendiju. Šobrīd māksliniece piedalās Eiropas sadarbības projektā Act Your Age.

Viņas darbi rādīti Kiprā un starptautiskos festivālos: Tanzherbst un Dance Week Drēzdenē, Vācijā, Nairobi solo un duetu festivālā Kenijā, Stockholm Fringe Festival Zviedrijā, Creative Forum of Independent Theatre Aleksandrijā, Ēģiptē, If Only Birā, Īrijā, E-motional festivālā Bukarestē, Rumānijā. Pārstāvējusi Kipru Biennale for Young artists from Europe and the Mediterranean (2008) Pūlijā, Itālijā. Evi Demetriu veidojusi horeogrāfijas un līdzdarbojusies videodejas režijā. Šie darbi rādīti daudzos festivālos Eiropā un ASV. Evi Demetriu ir viena no dejas centra Dance House Lemesos dibinātājām – Dance House Lemesos ir vienīgie, kas pilnībā nodarbojas ar laikmetīgās dejas attīstību Kiprā.

 

www.eviedemetriou.com

Publicitātes foto