Mūsdienu deju grupa “Buras” aicina uz jubilejas koncertu “20 gadi dejā”

30. jūnijā plkst. 19.00 Ķīpsalas hallē mūsdienu deju grupa “Buras” aicina visus uz krāšņu jubilejas koncertu “20 gadi dejā”. Koncertā būs skatāmi aizraujošākie deju uzvedumu fragmenti, pašu dejotāju mīļākās dejas un pirmizrādes.

“Nav svarīgi – vai nesen apgūti pirmie deju soļi, vai deju zāle tiek saukta par otrajām mājām jau vairāk nekā 10 gadus – dejotprieks un vēlme parādīt labāko ir visiem. Aicinām visus – dejas lietpratējus, mākslas baudītājus un citus interesentus – pavadīt lielisku vakaru aizraujošā, krāšņā un emocionāli bagātā koncertā Ķīpsalā!” aicina deju grupas “Buras” vadītāja, horeogrāfe Edīte Ābeltiņa.

Koncertā skatītājus priecēs iespaidīgas dekorācijas no vairāk nekā 6000 origami elementiem, kā arī kvalitatīvs skaņas un gaismu šovs. Stilistiski daudzveidīgajā koncertā piedalīsies viss kuplais deju studijas “Buras” sastāvs – vairāk nekā 140 dejotāju vecumā no 8 līdz 35 gadiem.

“Buras” jau 20 gadus priecē Latvijas un arī ārzemju skatītājus ar daudzveidīgiem un kvalitatīviem mūsdienu dejas koncertiem. Līdztekus koncertiem visā Latvijā grupa ir sniegusi koncertus arī Lietuvā, Igaunijā, Austrijā, Spānijā, Turcijā, Meksikā un Polijā. Par galveno sasniegumu dejotāji uzskata Grand Prix izcīņu starptautiskajā konkursā Dienvidkorejā. Grupas koncertos var ieraudzīt laikmetīgo deju, šova deju, kā arī hiphopa un breika stila priekšnesumus.

Deju studijas “Buras” vadītājas, dibinātājas un horeogrāfes Edītes Ābeltiņas ieguldījumu var redzēt ne tikai “Buru” koncertos, bet arī valsts nozīmes pasākumos. Viņa ir bijusi mākslinieciskā vadītāja un režisore četriem Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mūsdienu deju lielkoncertiem, strādājusi kopā ar Latvijas vadošajiem mūziķiem, kā arī veidojusi citus vērienīgus projektus dejas žanrā. Vairāk: www.buras.lv.

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā un Ķīpsalas hallē. Biļešu cenas: 6,50–15,00 EUR. Informācija par biļešu rezervēšanu, grupu atlaidēm un pieteikumiem pa tālr.: 67067500 vai e-pastu: music@bt1.lv. Pērkot “Ģimenes biļeti” (4 līdz 8 personām) – 10% atlaide.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *