“Melnais caurums” – jauna platforma mākslinieku kopprojektiem

07/12/2011

Sestdien, 10. decembrī pulksten 20:00 Totaldobže Mākslas centrā, tiks atklākts pasākumu cikls “Melnais caurums”, piedāvājot māksliniekiem platformu jaunu kopprojektu īstenošanai, tādā veidā stimulējot dažādo mākslas nozaru ciešāku sasaisti. Jau pašā pirmajā “Melnajā caurumā” aktīvi darbosies arī laikmetīgās dejas pārstāvji.

Kā pirmais “Melnais caurums” tiek piedāvāts mākslinieku sadabrības kopdarbs ar nosaukumu “Ūdens”. Tajā piedalīsies Mārtiņš Roķis, Kaspars Groševs, Agnese un Madara Rutkēvičas, Kristīne Vismane, Katrīna Albuže, Eva Vancāne, Evita Birule, “Nerten”. Viens pēc otra mākslinieki demonstrēs savus darbus – dzeju, laikmetīgo deju, eksperimentālo mūziku atskaņotu caur četriem kanāliem un teatrālas etīdes. Visus priekšnesumus vienos ūdens tēma parādīta kā viela, konsistence vai metafora.

“Melnais caurums” ir dabīgi izveidojies no prezentāciju pasākumu sērijas “Kompass”, ko mākslas centrs uzsāka šogad. Kopš maija “Kompasa” ietvaros notikušas 13 diskusijas ar turpat 50 mākslinieku, dzejnieku, komponistu, dejotāju, horeogrāfu, dramaturgu un scenogrāfu prezentācijām. “Kompass” izceļ tos, kas pašlaik atrodas aktīvā radošā procesā un kuriem “pietiek drosmes iet tumšā mežā, kur neviena nav”. “Kompass” ir izveidots, lai būtu iespējamas sarunas un diskusijas par radošo procesu atšķirīgās nozarēs, savukārt “Melnais caurums” – lai demonstrētu šo nozaru radošā procesa rezultātus uz vienas skatuves.

Ieejas biļešu skaits ir ierobežots (40), tādēļ iesakam tās rezervēt, sūtot pieprasījumu uz e-pastu info@totaldobze.com

Biļetes varēs saņemt galerijā “Istaba”, “Dad cafe” vai “Totaldobže” mākslas centrā.

Biļetes cena: 5 Ls.

Atbalsta: “PB Audio Video”, “Jaunā Teātra Institūts”, būvniecības veikals “Kurši” un namu apsaimniekotāji “Labo Namu Aģentūra”.

Komentāri
  • 07/12/2011
    w

    tajā pat dienā, kad Instrumenti koncerts :/

Komentēt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.