Meistarklases notiks kā vienmēr – Rīgas horeogrāfijas skolā (Kalnciema ielā 10/12) un tiks organizētas diviem sagatavotības līmeņiem: A līmenis ( profesionāļiem ) un B līmenis ( ar pieredzi ).
A līmenis (profesionāļiem):
Pirmdiena, 13.06.2011.
10.00–11.30
Gaga tehnika . Skolotājs Hilels Kogans ( Izraēla )
12.00–13.30
Laikmetīgās dejas tehnika. Skolotājs Virpi Junti ( Somija )
14.00–16.00
Laikmetīgās dejas tehnika / Tatjana Gordejeva
———————————————————————————————-
Otrdiena,14.06.2011.
10.00–11.30
Gaga tehnika / Hilels Kogans ( Izraēla )
12.00–13.30
Laikmetīgās dejas tehnika / Jevgeņijs Pankratovs ( Krievija )
14.00–16.00
Laikmetīgās dejas tehnika / Virpi Junti ( Somija )
———————————————————————————————-
Trešdiena, 15.06.2011.
10.00–11.30
Laikmetīgās dejas tehnika/ Tatjana Gordejeva ( Krievija )
12.00–13.30
Kompozīcija & improvizācija / Laura Kalausa
13.30-15.00
Kompozīcija & improvizācija / Laura Kalausa
—————————————————————————————————
Ceturtdiena, 16.07.2011.
10.00–11.30
Kompozīcija & improvizācija / Laura Kalausa
11.30 – 13.00
Kompozīcija & improvizācija / Laura Kalausa
13.30 -14.30
Laikmetīgās dejas tehnika / Jevgeņijs Pankratovs
—————————————————————————————————–
B līmenis (ar pieredzi):
Pirmdiena, 13.06.2010.
10:00 – 11:30
Kontaktimprovizācija / Ilze Zīriņa ( Latvija )
12:00 – 13:30
Laikmetīgās dejas tehnika / Jevgeņijs Pankratovs ( Krievija )
14:00 – 16:00
Laikmetīgās dejas tehnika / Virpi Junti ( Somija )|
————————————————————————————————–
Otrdiena, 14.06.2010.
10.00–11.30
Laikmetīgās dejas tehnika / Jevgeņijs Pankratovs ( Krievija )
12:00 – 13:30
Kontaktimprovizācija / Ilze Zīriņa ( Latvija )
14:00 – 1600
Laikmetīgās dejas tehnika / Virpi Junti ( Somija )
—————————————————————————————————
Trešdiena, 15.06.2010.
10:00 – 11:30
Gaga tehnika / Hilels Kogans ( Izraēla )
12:00 – 13:30
Laikmetīgās dejas tehnika / Tatjana Gordejeva ( Krievija )
14:00 – 16:00
Kontaktimprovizācija / Ilze Zīriņa ( Latvija )
———————————————————————————————–
Ceturtdiena, 16.06.2010.
10:00 – 11:30
Gaga tehnika / Hilels Kogans
12:00 – 13:30
Laikmetīgās dejas tehnika / Tatjana Gordejeva
14:00 – 16:00
Kontaktimprovizācija / Ilze Zīriņa ( Latvija )
————————————————————————————————–
Festivāla programma var tikt mainīta!