LKA Latvijas Kultūras koledža aicina apmeklēt meistarklases dejā un skatuves kustībā

02/08/2015

Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” Starptautiskās mobilitātes projekta ietvaros laika posmā no 10. līdz 13. augustam LKA Latvijas Kultūras koledža organizē bezmaksas meistarklases dejā un skatuves kustībā, ko vadīs horeogrāfe Anna Ķirse. Pirms meistarklasēm būs iespēja piedalīties DanceYoga un pilašu nodarbībās.

Meistarklašu mērķis ir sniegt visiem dejas un skatuves kustības interesentiem jaunas zināšanas, pieredzi un iemaņas, kas balstās uz vieslektores Annas Ķirses starptautisko pieredzi (kopš 2007. gada dzīvo un strādā Meksikā), kas gūta ārpus lokālās deju skolas tradīcijām. Laikmetīgās dejas interesentus meistarklasēs iepazīstinās ar jaunākajām džeza dejas attīstības tendencēm un mūsdienu laikmetīgās dejas attīstību. Savukārt skatuves mākslas interesenti, kas vēlas izkopt skatuvisko pieredzi, attīstīt ķermeņa ekspresivitāti, gūt ieskatu dejas pamatos un skatuves kustībā, aicināti uz meistarklasēm “Deja nedejotājiem”.

Meistarklašu un nodarbību vadītāja Anna Ķirse laikmetīgo deju apguvusi gan LKK, gan Latvijas Kultūras akadēmijā, dejotājas un horeogrāfes iemaņas pilnveidojusi dažādās Latvijas un starptautiskās meistarklasēs, apmācībās, projektos. Anna Ķirse ir deju studijas “Anna Kirse Dance School” Meksikā dibinātāja un vadītāja. Ar Annu Ķirsi LKK saista iepriekšēja sadarbības pieredze, piemēram, tādos projektos kā mūsdienu dejas apmācības meistarklases īstenošana LKK studentu akadēmiskās prakses laikā kinopilsētā „Cinevilla”. Horeogrāfes mākslinieciskās intereses saistītas ar mūsdienu laikmetīgo deju, džeza deju, mūzikliem un šova biznesa industriju. Kā lielākie Annas Ķirses projekti minami: sadarbība ar Lielbritānijas dejas kompāniju “Green Candle”, kuras horeogrāfiju novērtēja arī Lielbritānijas karaliene Elizabete II; Starptautiskās mūsdienu laikmetīgās dejas festivāla “Marenza” organizēšana un vadīšana. Festivāls bija pirmais šāda līmeņa laikmetīgajai dejai veltīts pasākums Quintana Roo štatā, Meksikā.

Meistarklases notiks LKK Baltajā zālē (Bruņinieku ielā 57, Rīgā) četras dienas, sākot no plkst. 10.00 līdz 13.15. Visas meistarklases un nodarbības ir bezmaksas. Ar meistarklašu programmu iespējams iepazīties šeit. Lai veiksmīgāk plānotu meistarklašu un nodarbību norisi, lūgums pieteikties uz interesējošām meistarklasēm, rakstot uz epastu margarita.sablina@lkk.gov.lv

LKK “Erasmus+” programmas Starptautiskās mobilitātes projekta ietvaros īstenotās meistarklases dejā un skatuves kustībā  līdzfinansē Eiropas Savienība.

Komentāri

Komentēt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.