Laiks dejot 2015: Mans ķermenis ir mana seja

26/05/2015

Šogad starptautiskais laikmetīgās dejas festivāls „LAIKS DEJOT” ar devīzi „Mans ķermenis ir mana seja” vēlas pievērst uzmanību dejas galvenajam izteiksmes līdzeklim – ķermenim. Programmā iekļautas izrādes, kurās dažādu valstu un kultūru mākslinieki atklāj savas versijas par apzinātajiem un neapzinātajiem ķermeņa resursiem, tā saikni ar cilvēka iekšējo pasauli un eksistenci apkārtējā pasaulē.

„Laiks dejot 2015” piedāvā Ķīnas, Lietuvas, Luksemburgas, Rumānijas un Latvijas mākslinieku dejas izrādes, kā arī meistarklašu un lekciju programmu.

Laiks dejot aizsācies1998. gadā kā Latvijas horeogrāfu laikmetīgās dejas izrāžu vakari. Gadu gaitā tam izdevies attīstīties par starptautisku festivālu un raisīt plašu interesi laikmetīgās dejas profesionāļu un interesentu vidū arī ārpus Latvijas. Par to liecina iepriekšējos gados festivālā pārstāvētās valstis –ASV, Austrija, Bulgārija, Itālija, Izraēla, Īrija, Japāna, Kipra, Krievija, Lielbritānija, Moldova, Nīderlande, Norvēģija, Rumānija, Skotija, Somija, Spānija, Šveice, Ungārija, Urugvaja.

Festivālu rīko Latvijas Profesionālās mūsdienu dejas horeogrāfu asociācija sadarbībā ar Eiropas mobilitātes un mākslinieciskās apmaiņas projektu „E-Motional: rethinking Dance” un apvienību „Party”.

Festivāla finansiālais atbalsts:
RD_LOGO_RGB

Komentāri

Komentēt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.