Latvijas dejotāji piedalīsies lielākajā Indijas TV deju šovā

Augusta beigās profesionāli dejotāji no Latvijas dosies uz Indiju, lai pārstāvētu mūsu valsti vienā no Indijas lielākajiem TV šoviem “Dance+”. Šovā piedalīsies horeogrāfs Aviks Parkūrs ar deju partneri Terēzi Megiju Knaueri.

Aviks: ‘’Esmu ļoti saviļņots un priecīgs, ka man būs iespēja pārstāvēt Latviju savā dzimtenē Indijā un ka ar savu darbu un mākslu varu iedvesmot cilvēkus, kā arī nest Latvijas vārdu pasaulē.’’

“Dance Plus (Dance +)” ir lielākais Indijas deju realitātes šovs, kas pēc trim veiksmīgiem gadiem šogad atgriežas ar 4. sezonu. “Dance plus” ir pazīstams ar savu unikālo koncepciju – šovā var piedalīties gan deju grupas, gan solo dejotāji un dueti. Dalībnieki tiek sadalīti 3 grupās, un katrai grupai ir savs mentors. Kad palikuši 10 labākie dalībnieki, skatītāji balso, lai noteiktu šova uzvarētāju.

Latvijā TV šovu varēs vērot intenetā.

Avika vārds Latvijas kultūras un šovbiznesa aprindās nav svešs –  Aviks pirms vairākiem gadiem pārcēlās uz dzīvi Latvijā un ir sadarbojies ar daudziem populāriem mūziķiem, veidojot horeogrāfijas, uzstājoties koncertos un filmējoties videoklipos. Daži no Avika projektiem:

– dejotājs, aktieris Latvijas Nacionālās operas un baleta izrādē “Karmena”, 2017-2018

– dejotājs, aktieris Latvijas simtgades uzvedumā “Gaismas raksti” Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, 2018

– veidojis horeogrāfijas TV šovam “Supernova”, 2015-2018

– dejotājs, aktieris projektā “Cabaret” koncertzālē “Palladium”, 2011-2015

– pārstāvējis Indiju pasākumā “Independence Day in Riga” Indijas vēstniecībā Latvijā, 2014

– scenārija autors, režisors, horeogrāfs, producents un dejotājs šovā “Sight through Insight” koncertzālē “Palladium”, 2015

Pirms dažiem gadiem Aviks jau pārstāvēja gan dzimto Indiju, gan Latviju šovā “Tanci’’ Krievijā.

Avika partnere Terēze kopš bērnības ir nodarbojusies ar mākslas vingrošanu, dejojusi deju studijā ‘’Dzirnas”, piedalījusies kā dejotāja dažādos projektos un TV šovos (“X faktors’’, “Izklausies redzēts” u.c.).

Terēze: “Tu vari būt jebkas, bet tajā pašā laikā tu pats, ar savu stāstu un savu nastu. Bet brīdī, kad uzkāp uz skatuves, tu par visu aizmirsti, jo tev pieder mirklis, prožektoru gaisma un skatītāju uzmanība. Tev tiek dota iespēja mainīt kāda dienu vai vakaru, kāda domas vai sajūtas, un tas ir burvīgi. Es esmu laimīga, ka varu dejot.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.