Latviešu dejas īsfilma tiek prezentēta starptautiskā dejas kongresā Teksasā

12/02/2019

No 13. līdz 16. februārim El Paso, Teksasas štatā ASV, norisināsies “World Dance Alliance – Americas” 2019. gada asambleja. Tajā tiks prezentēta arī trīs latviešu veidota dejas īsfilma – “Artist Inside”.

Dejas īsfilmas radošā komanda – horeogrāfs Aigars Larionovs, režisors Kaspars Bondars un operators Reinis Inkēns – kopīgiem spēkiem izlēma radīt “Artist inside” 2015. gada nogalē pēc veiksmīgas sadarbības “Sus Dungo” videoklipa “Wolves” veidošanā. Vēloties parādīt ideju, ka tā sauktā sabiedrības “pelēkā masa” nemaz neeksistē, trijotne sametās pa 40 eiro krāsām, otām un kostīmam un uzņēma vienu minūti garu filmu.
Video par krāsotāju ar mākslinieka dvēseli tika pieteikts Skandināvijas valstu rīkotajā īsfilmu konkursā “60 seconds dance” un saņēma otro vietu Zviedrijas žūrijas vērtējumā. Tagad tā piedzīvos savu ASV pirmizrādi.

Īsfilmas horeogrāfs Aigars Larionovs ir absolvējis Latvijas Kultūras koledžu, patlaban studē horeogrāfiju maģistratūrā Floridas Štata universitātē. Viņš darbojas kā horeogrāfs, kapueiras un dejas pasniedzējs.

Komentāri

Komentēt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.