Starptautiskais laikmetīgās dejas festivāls LAIKS DEJOT 2011 norisināsies no 10. līdz 16.jūnijam. Šogad festivāla moto ir DEJAS SMEJAS, jo kompānijā smiekli rodas 30 beižāk nekā situācijās, kad cilvēks ir viens pats…
Festivāls piedāvā gan Latvijas horeogrāfu darbus, ieskaitot divas pirmizrādes, gan Krievijas, Šveices, Austrijas un Somijas mākslinieku radītas un dejotas izrādes
Latvijas Kultūras akadēmijas laikmetīgās dejas horeogrāfijas studentu
bakalaura darbu dejas izrādes
10 – 13.jūnijā
————————————————————————————————
10. jūnijs
17.00 / Deju skolā Dzirnas
Adrese: Brīvības gatvē 224 , korpuss 5 (ieeja no Vairogu ielas), 2.stāvs
DAĻA NO SUMMAS / horeogrāfs: Andrejs Filipovs
SIRMGALVIS UN JŪRA / horeogrāfs: Kārlis Božs
19.00 / Latvijas Kultūras akadēmijā
Adrese: Ludzas ielā 24
NO AUGŠAS / horeogrāfs: Jeļena Jekimova
HOLOTROPĀ ELPOŠANA / horeogrāfs: Kristīne Vismane
CIK STŪRU IR TRIJSTŪRIM / horeogrāfs: Katrīna Albuže
————————————————————————————————–
11. jūnijs
17.00 / VEF mākslas centrā
Adrese: Ūnijas ielā 8/7
PELNI UN PUTEKŠŅI / horeogrāfs: Eva Vancāne
Tīklošana / horeogrāfs: Krišjānis Sants
19.00 / Eduarda Smiļģa Teātra muzejā
Adrese: E. Smiļģa ielā 37/39
MALDINOŠĀS MEDĪBAS / horeogrāfs: Lelde Feldmane
KAŽOKA OTRA PUSE / horeogrāfs: Elīna Lankovska
PĀRSĀLĪTS / horeogrāfs: Liene Grava
————————————————————————————————
12. jūnijs
16.00 / Eduarda Smiļģa Teātra muzejā
Adrese: E. Smiļģa ielā 37/39
TELENOVELE / horeogrāfs: Santa Kanceviča
LĪDZGAITNIEKS / horeogrāfs: Sergejs Taraseņa
19.00 / Dailes teātra mazā zāle
Adrese: Brīvības ielā 75
MANA MAZĀ ŽILĪ / horeogrāfs: Nadežda Beļajeva
DIEVLŪDZĒJA ŠOSEJA / horeogrāfs: Edgars Šļakota
MELOT NEDRĪKST IZLIKTIES / horeogrāfs: Elīna Lutce
———————————————————————————————
13. jūnijs
16.00 / Dailes teātra kamerzāle
Adrese: Brīvības ielā 75
DENDIJA PRĀTĀ / horeogrāfs: Evita Birule
DZĪVES LAIKĀ MIRSTOŠI / horeogrāfs: Kristaps Ceļmalnieks
22 UN ES / horeogrāfs: Roberts Muciņš
———————————————————————————————————-
13. jūnijā:
19.00/ 21.00 / BETANOVUSS
Adrese: AB dambis 2
PIRMIZRĀDES:
KAD VIŅI IR CITI? / ZI temp. dance (Latvija)
PERSONA-LESS… / Dmitrijs Gaitjukevičs (Latvija)
Tikšanās Baltic Dance Platform ietvaros
—————————————————————————————————
14. jūnijā:
20.00 / Dailes teātra Mazajā zālē
Adrese: Brīvības ielā 75
MAMMA! / Gruppen Fyra (Somija)
JAUNĀ ĢEOMETRIJA/ Tatjana Gordejeva un Jevgeņijs Pankratovs (Krievija)
22.00 / BETANOVUSS
Adrese: AB dambis 2
URSUS MARITIMUS (darbs procesā)/ Olgas Žitluhinas dejas kompānija (Latvija)
Īsās izrādes:
VILTOTAIS ZAĶIS AR ROZĪNĒM / Katrīna Albuže (Latvija)
BĒRNĪBĀ MAMMA MŪS ĢĒRBA VIENĀDI / Liene Grava (Latvija)
————————————————————————————————-
15. jūnijā:
20.00 / Dailes teātra Mazajā zālē
Adrese: Brīvības ielā 75
LUVOS, vol. 2 / Editta Braun Company (Austrija)
22.00 / BETANOVUSS
Adrese: AB dambis 2
MEITEŅU SAPNIS/ Dmitrijs Gaitjukēvičs
ES ESMU DIALOGS / Elīna Breice
Diskusija ar LKA studentiem
——————————————————————————————————
16. jūnijā:
20.00 / Dailes teātra Mazajā zālē
Adrese: Brīvības ielā 75
UPURIS/ Hilels Kogans ( Izraēla )
NOSAUKUMS/ Laura Kalausa un Martins Šiks (Šveice)
22.00 BETANOVUSS
Adrese: AB dambis 2
Festivāla noslēguma pasākums
————————————————————————————————-
Organizētāji patur tiesības mainīt programmu!
Infomāciju par meistarklasēm lasiet šeit