Laikmetīgās dejas skola P.A.R.T.S Briselē izsludina jauno studentu uzņemšanu

11/12/2021

Viena no Eiropas vadošajām laikmetīgās dejas skolām P.A.R.T.S. izsludina studentu uzņemšanu 2022.–2025. mācību gadu periodam un 2022. gada 19. martā rīko pirmās kārtas atlases konkursu Rīgā. Atlases otrā kārta notiks 2022. gada 4.–9. aprīlī Briselē.

Atlasē var piedalīties jaunieši vecumā no 18 līdz 23 gadiem, kuri 2022. gada 1. septembrī būs ieguvuši vidusskolas līmeņa izglītību.

2021. gada 20. decembrī plkst. 10.00 Latvijas Dejas informācijas centrs organizēs tiešsaistes tikšanos ikvienam, kas interesējas par mācībām šajā skolā. LDIC ir viens no sadarbības partneriem priekšatlases nodrošināšanā kopā ar Jaunā teātra institūtu un deju skolu “Dzirnas”.

Tiešsaistes sarunā pieredzē par P.A.R.T.S. dalīsies latviešu horeogrāfi Krišjānis Sants un Rūta Ronja Pakalne, kas mācījušies šajā skolā. Piedalīsies LDIC valdes priekšsēdētāja Inta Balode.

Aicinām iesūtīt jautājumus uz info@dance.lv līdz 16. decembrim, lai varētu sagatavot pēc iespējas noderīgākas atbildes.

Reģistrācija tiešsaistes sarunai ŠEIT.

Reģistrēšanās uz P.A.R.T.S. priekšatlasi 2022. gada 19. martā ŠEIT.

P.A.R.T.S ir starptautiska laikmetīgās dejas skola Briselē, kuru 1995. gadā dibinājusi leģendārā flāmu dejas māksliniece Anna Terēze De Kersmākere. P.A.R.T.S. ir pazīstama ar savu progresīvo izglītību, kas balstīta De Kersmākeres un citu horeogrāfu radošajās praksēs. P.A.R.T.S. nereti tiek dēvēta par māksliniecisku projektu un nākotnes laboratoriju, un tur iegūtās prasmes daudziem tās absolventiem ļauj ātri iekarot savu vietu dejas pasaulē. Skola izceļas ar spēcīgo pasniedzēju sastāvu, kuru vidū ir daudzi šībrīža vadošie Eiropas un pasaules dejas mākslinieki un teorētiķi. Skolā tiek uzņemti studenti no visas pasaules, jo viens no P.A.R.T.S. principiem ir padarīt augsta līmeņa izglītību pieejamu jebkuram jaunam cilvēkam, neatkarīgo no mītnes zemes. Šim nolūkam kalpo arī skolas stipendiju programma.

Attēls: publicitātes foto.

Komentāri

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.