Laikmetīgās dejas bezmaksas nodarbības bērniem

28/10/2014

No 6. līdz 8. novembrim Ģertrūdes ielas teātrī pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni (no 5 līdz 10 gadu vecumam) aicināti piedalīties trīs dienu bezmaksas dejas nodarbībās, kuras vadīs horeogrāfe Kristīne Vismane.

Ikvienam nodarbību dalībniekam caur dažādiem radošiem un kustīgiem uzdevumiem būs iespēja pieredzēt dejas radīšanas prieku un izzināt, kas īsti ir deja un cik daudzveidīgas ir tās iespējas. Nodarbības ir bērnu kustības un viņu radīto notikumu izpētes posms horeogrāfes Kristīnes Vismanes topošajai izrādei “MOveMENT“.

Nodarbību laiki 6. un 7. novembrī no plkst. 16:00 līdz 18:00, 8. novembrī no plkst. 10:00 līdz 12:00. Pieteikšanās: līdz 4. novembrim, sūtot vardu, uzvārdu un telefona numuru uz e-pastu: pigeonbridge@pigeonbridge.com.

Oktobrī horeogrāfe viesojās Aizutē un Durbē, kur no 16. līdz 18. oktobrim nodarbības dejā bērniem norisinājās rezidenču centrā “Serde”, bet 23. oktobrī Ata Kronvalda Durbes vidusskolā.

Izrādes “MOveMENT“ scenogrāfe Ieva Kauliņa, mūzika Rihards Lībietis, producente Zane Estere Gruntmane („Pigeon-Bridge”). Izrādes līdzproducents: Ģertrūdes ielas teātris.

Kristīne Vismane ir absolvējusi Latvijas Kultūras akadēmijas Laikmetīgās dejas horeogrāfijas apakšprogrammu. Šobrīd Kristīne ir neatkarīga horoegrāfe un dejotāja, kura regulāri veido izrādes (“Stundas”, “Pietiekami labs”, “Zeir”, “Intervija ar Madonnu”) un piedalās dažādos laikmetīgās dejas projektos, kā arī profesionālās prasmes regulāri pilnveido ārvalstīs. Kristīnes radošo darbību spilgti raksturo horeogrāfija kā dzīvesveids, kur impulsi tiek ņemti no redzētā, pieredzētā, apkārtējiem cilvēkiem, sajūtām un domām.

Meistarklasi atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogramma “Kultūras mūžizglītība, radošums un mobilitāte”.

Īpašs paldies: rezidenču centram “Serde”, Ata Kronvalda Durbes vidusskolai, Mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivālam “Zemlika”.

 

 

Komentāri

Komentēt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.