Izrādes BEZ VADIEM tūre

10/04/2012

Aprīlī un maijā saulaina un pozitīva, eksperimentāli instrumentālā dejas izrāde„BEZ VADIEM” dosies tūrē uz četrām Latvijas pilsētām: 27. aprīlis 17:00 Tukums, 28. aprīlis 17:00 Kandava, 11. maijs 18:00 Jēkabpils/Krustpils, 12.maijs 15:00 Līvāni. Visās pilsētās ieeja uz izrādi bez maksas, būs arī meistarklases laikmetīgā dejā, breaking un beat box.

Eksperimentāli instrumentālās dejas izrādes „Bez vadiem” darba pamatā ir cieņa pret skaņu, mīlestība pret kustību un tikai saulaina, pozitīva domāšana.

. . .nekas nevar būt labāks par saulainu dienu, kad mēs satiekamies. Kaut gan dažreiz liekas, ka pilnīgi noteikti var. Bet laikam tomēr nevar, jo man nepatīk būt vienam. Bet dažreiz patīk. Kaut arī dažreiz nepatīk, bet tā sanāk. Bet dažreiz sanāk tā, ka vajag būt ar visiem, bet gribas būt vienam. Taču es nevaru bez viņiem. Viņi nevar bez manis. Mēs nevaram viens bez otra. Vai arī es varu bez viņiem, bet viņi bez manis – nē, jo es jau varu būt pats ar sevi, taču viņi var būt tikai kopā. . . Mēs katrs nosakām sava vada garumu.

Izrāde vēsta par trim domubiedriem, kas meklē un risina savas savstarpējās attiecības, cīnās ar vientulību un mēģina piespēlēt viens otram. Šai izrādei nav sākuma un beigu punkta, jo darba pamatā ir pārdomas, emocijas un sajūtas, kas dzīvē nemitīgi mēdz atkārtoties.

Ideja un koncepcija: Valērijs Olehno

Horeogrāfija, deja, dzīvā skaņa: Valērijs Olehno, Aldis Liepiņš, Antons Tkačenko

Dzeja: Nikita Matvejevs

Pēc izrādes meistarklases, ilgums 1:30 h

Deja: Laikmetīgā deja / breaking – Aldis Liepiņš un Valērijs Oļehno.

Beat box: Antons Tkačenko

Meistarklases noslēgumā – JAM: deja, mūzika, dzeja – improvizācija.

 

 

Komentāri
  • 13/04/2012
    Gunta

    Hell Yeah!!! :)))
    Tā ir priecīga vēsts!

Komentēt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.