Izrāde “Stundas”

01/04/2013

28. aprīlī plkst. 17:00 Dirty Deal Teatro notiks laikmetīgās dejas izrāde “Stundas”, kuru veidojušas jaunās horeogrāfes Kristīne Vismane, Eva Vancāne un Evita Birule.

Nav pagājis ilgs laiks kopš Kristīne Vismane, Eva Vancāne un Evita Birule ir absolvējušas Latvijas Kultūras akadēmiju Laikmetīgās dejas horeogrāfijas specialitātē un sākušas strādāt, kā neatkarīgas horeogrāfes. Jo ilgāk viņas darbojas šajā nozarē, jo vairāk jautājumu viņām rodas par to, kas un kāda tad īsti ir laikmetīgā deja. Viņas ir sanākušas kopā, lai izveidotu izrādi “Stundas” par laika ritējumu un tā ietekmi uz cilvēka un mākslinieka ikdienu, bet tā rezultātā radošajā procesā izveidotās izrādes ainas kļūst par uzskates materiālu laikmetīgās dejas izpētei.

Dejas izrāde “Stundas” ir ieskats trīs atšķirīgu horeogrāfu radošajā procesā, kurā, nebaidoties pasmieties par sevi, viņas iepazīstina skatītāju ar laikmetīgās dejas brīžiem absurdo virtuvi.

Horeogrāfija, izpildījums: Kristīne Vismane, Evita Birule, Eva Vancāne.

Ditas Eglītes ekspresrecenziju par izrādi “Stundas” lasiet šeit.

Ditas Eglītes interviju ar horeogrāfi Kristīni Vismani lasiet šeit.

Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā bilesuparadize.lv, kā arī pirms izrādes teātra kasē, ja vēl būs palikušas brīvas vietas.

Izrādi atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds, LR Kultūras ministrija, Latvijas Jaunā teātra institūts, „Vivacolor”.

Komentāri

Komentēt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.