Izrāde “Pietiekami labs”

10/03/2014

Ģertrūdes ielas teātrī 31. martā plkst. 19:00 skatāma izrāde „Pietiekami labs”. Tas ir sirsnīgs un humora pilns darbs, kas atklāj izrādes tapšanas aizkulises. Darbs sākas ar jautājumu – ko es gribu darīt uz skatuves? Kas notiek brīdī, kad rūpīgi plānotajā priekšnesumā iezogas neparedzēts gadījums? Apšaubot viennozīmīga vēstījuma, kam jānokļūst pie skatītāja, iespējamību, “Pietiekami labs” veidotāji izgaismo paradoksus izrādes, izpildītāju un publikas attiecībās.

Andreja Jarovoja iestudētajā izrādē “Pietiekami labs” Ģertrūdes ielas teātrī divas aktrises veido tik interesantu, koncentrētu sarunu, kurā jāieklausās ar visu būtību, lai tikai ko nepalaistu garām. Saviļņojoši. Saruna ir par individualitāti, par tiesībām būt tādam, kāds esi, arī par to, cik grūti ir sevi piedāvāt otram, atvērties viņa priekšā. Un cik grūti ir risināt sarunu.” – režisore Māra Ķimele, „Latvijas Avīze”, „Kultūrzīmes”.

Izrāde bijusi izvirzīta 2012./2013. gada sezonas teātru balvai “Spēlmaņu nakts” nominācijā „Gada sasniegums laikmetīgā dejā”.

Ideja un režija: Andrejs Jarovojs
Horeogrāfija: Kristīne Vismane
Spēlē Kristīne Vismane un Katrīna Albuže

Pirmizrāde 2013. gada 6.  janvārī.

Komentāri

Komentēt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.