Izrāde “Nobiedē mani!”

06/01/2014

14. un 16. janvārī plkst. 19:00 “Dirty Deal Teatro” skatāma režisores Paulas Prozorovičas un horeogrāfes Katrīnas Albužes veidotā izrāde jeb komisks vingrojumu komplekss ilgākai dzīvei “Nobiedē mani!”.

Nodošanās kādai ticībai – plus septiņi dzīves gadi. Regulārs sekss – plus četri dzīves gadi. Sociālo kontaktu esamība – plus divpadsmit dzīves gadi.

Izrādes veidotājas par savu izpētes objektu ir izvēlējušās vienas no cilvēka lielākajām bailēm – bailes no nāves. Izrādē darbojas divas galvenās varones – Paula un Katrīna –, kuras ir izstrādājušas apjomīgu vingrojumu un uzdevumu kompleksu, kura veikšana, iespējams, būtiski pagarina dzīves ilgumu. Paula un Katrīna uzsāk spēli, kuras uzdevums ir precīzi un nekļūdīgi veikt noteiktos uzdevumus. Uzvarētājs iegūst iespēju dzīvot ilgāk. Zaudētājs iegūst iespēju nomirt ātrāk.

Ko darīt ar neizbēgamo faktu, ka ikvienam no mums reiz apstāsies sirds, aizvērsies acis un elpa aizplūdīs? Vai iespēja dzīvot ilgāk, spēj šīs bailes mazināt, vai arī tas ir kas cits, kas mūs biedē pēkšņā vairs nebūšanā? Izrāde ir gan radošās komandas spēle par iespēju turpināties ilgāk, gan spēle pašām ar savu dzīvi – ko ar to iesākt un ko ir vērts ar to iesākt?

Radošā komanda

Autores un izpildītājas: Katrīna Albuže, Paula Prozoroviča

Scenogrāfe: Dace Sloka

Nākamā izrāde 29. decembrī plkst. 19:00.

Pirmizrāde22. novembrī un izrāde 24. novembrī tika atceltas Zolitūdes traģēdijas dēļ.

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv

Izrādes notiek teātrī “Dirty Deal Teatro” (Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12, k-2).

Teātra atbalstītāji: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Kultūras ministrija, Vivacolor, Latvijas Jaunā teātra institūts un A/S “Valmiermuižas alus”

Vairāk informācijas teātra mājaslapā www.dirtydeal.lv/teatro un www.draugiem.lv/Dirty-Deal-Teatro

Komentāri

Komentēt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.