Iespēja pieteikties “Tanzwerkstatt Europa” meistarklašu un performanču programmai Minhenē

19/04/2021

Sagaidot meistarklašu Tanzwerkstatt Europa 30 gadu jubileju, izsludināta pieteikšanās 2021. gada meistarklašu un performanču programmai, kas norisināsies no 27. jūlija līdz 6. augustam Minhenē.

Tajā piedalīsies daudzsološi dejotāji un horeogrāfi no visas pasaules, lai trenētos un iemēģinātu pašu radītās horeogrāfijas dažādās meistarklasēs. Open Stage pasākumā, kas notiks 2021. gada 2. augustā dzīvās mūzikas pasākumu norises vietā Muffathalle, būs iespēja izrādīt savus darbus un horeogrāfijas Minhenes skatītājiem un meistarklašu dalībniekiem.

Pieteiktajiem darbiem jābūt ne garākiem par 10 minūtēm, un tos izvēlēsies Joint Adventures organizatori.

Piedāvājumā:

  • bezmaksas dalība kādā no Tanzwerkstatt Europa meistarklasēm;
  • mēģinājumu telpa performancēm;
  • dienas nauda līdz piecām dienām;
  • bezmaksas ieeja festivālā Tanzwerkstatt Europa pasākumos;
  • palīdzība dzīvesvietas koordinēšanā Minhenē;
  • palīdzība grantu pieteikšanai, vīzu noformēšanai u. c.

Pieteikumus ar īsu biogrāfiju, konkrētā darba video saiti un tehnisko aprakstu līdz 2021. gada 11. maijam sūtīt uz e-pastu s.schumann@jointadventures.net.

Ieskats meistarklašu programmā

Louise Vanneste, Esther Balfe, Luke Jessop, Virginie Roy, Bosmat Nossan, Kassandra Wedel & Elisabeth Brichta, Vangelis Legakis, Veronica Fischer and Chiang-Mei Wang pasniegs piecu dienu horeografisko programmu vai 10 dienu meistarklases. Programmā paredzēta arī audio pierakstīšana ar Jess Curtis, kontaktimprovizācija ar Charlie Morrissey un Fighting Monkey ar Jakub Zeman. Programma tiks papildināta.

Organiztaoru mājaslapa.