Red Bull BC One

Iespēja piedalīties breika deju sacensībās Red Bull BC One E-Battle

13/08/2020

Red Bull BC One, lielākās un prestižākās 1 pret 1 breika deju sacensības pasaulē, paziņojušas par tās starptautiskās online programmas Red Bull BC One E-Battle uzsākšanu. No 7. augusta dalībnieki var piekļūt Red Bull BC One E-Battle mājaslapai un iesūtīt savus video, lai pieteiktos sacensībām.

Red Bull BC One E-Battle var iegūt iespēju piedalīties Red Bull BC One pasaules finālā. Mājaslapā www.redbullbcone.com breika deju dejotāji no visas pasaules var augšupielādēt savus deju video un piedalīties online sacensībās, kur viņus vērtēs ievērojama žūrija no breika deju aprindām.

2020. gadā pirmo reizi Red Bull BC One vēsturē E-Battle uzvarētāji – viens breika dejotājs un viena breika dejotāja – dosies uz 2021. gada pasaules fināla norises valsti un saņems garantētu vietu nākamajā Red Bull BC One pasaules fināla sastāvā. Tāpat uzvarētāji papildus balvā saņems aparatūru no sacensību atbalstītājiem Technics.

Pieteikšanās periods ir no 7. līdz 31. augustam, 64 labākie dejotāji un dejotājas tiks izziņoti 7. septembrī. Sacensības notiks no septembra līdz oktobrim, Red Bull BC One E-Battle pasaules fināls norisināsies 24. oktobrī.

Lai pieteiktos, potenciālajiem dalībniekiem jādara sekojošais:

  1. Jāiet uz www.redbullbcone.com
  2. Jānonāk Red Bull BC One E-Battle portālā
  3. Jāreģistrējas un jāizveido dalībnieka profils
  4. Jāizvēlas un jālejupielādē dziesma
  5. Jānofilmē savas breika dejas video
  6. Jāaugšupielādē un jāpiesaka savi video

Red Bull BC One E-Battle žūriju veidos B-Boy Aslan no Krievijas, B-Girl AT no Somijas un B-Boy Lilou no Francijas. 

Red Bull BC One fani varēs pieslēgties Red Bull TV, kā arī Red Bull BC One kanāliem Facebook un YouTube, lai skatītos trīs globālo cīņu tiešraides, sākot Top 16 līdz pasaules finālam. Sīkāka informācija tiks izziņota tuvākajā laikā.

2018. gadā aizsāktā Red Bull BC One E-Battle mērķis ir inovatīvā un starptautiski iekļaujošā veidā sniegt digitālu platformu dejotājiem, lai viņi varētu piedalīties šo sacensību turnīros.