HEI, VASARA, VASARA!

20/06/2011

Bagātinoša ir pagājusi kārtējā sezona. Neskatoties uz visām bēdām, kas notiek valstī, horeogrāfi turpinājuši radīt, dejotāji – pilveidot savas prasmes, skolotāji – pašaizliedzīgi strādāt. Un mūs visus kopā tur savstarpēja cieņa un cilvēkmīlestība.

Sezonas laikā HA rūpējās gan par profesionāļiem, organizējot seminārus tehnikā tieši viņiem ( piemēram, Fina Millward no Lielbritānijas un Laiks dejot 2011 meistarklases ), atbalstīja horeogrāfu radošo darbību ( British Criticaldance Award un regulārie pasākumi Laiks dejot : improvizācijas, skices ), realizēja izglītības projektus ( Frāzes 2 / Olgas Žitluhinas dejas kompānija Tukumā un Saldū ) u.c. Īpašs prieks ir par ieguldījumu kontaktimprovizācijas attīstībā. Sadarbojoties ar I – dejas mājai, Inesei Auziņai, HA un visiem KI mīļotājiem, mums izdevies realizēt  nakts JAM: 10 stundu ilgs JAM nepārtraukti turpinot kustības enerģijas ķēdi. Mums izdevies noorganizēt vairākus seminārus pie ārzemju skolotājiem ( Adrian Russi, Ruslan Santah, Isabelle Uski ). Un vislielākais prieks man par KI nedēļas nogali Grobiņā, ko organizēja Agate Cukura. Pasākums mūs vienoja, bagātināja un deva pārliecību, ka esam spēcīga dejas kopiena, kas kopā var attīstīt laikmetīgo deju un kontaktimprovizāciju.

Ieskatam, ko par pasākumu raksta laikraksts Rekurzeme:

http://www.rekurzeme.lv/news/article.html?xml_id=35427

Laiks atpūsties!

Bet, lūdzu ik pa laikam ienāciet lapā, jo HA negulēs pasīvā miegā. Pamazām sākam plānot nākošo sezonu, kas sola labas iespējas māksliniekiem. Nākošo sezonu uzsāksim ari nodarbības KI cilvēkiem ar vismaz gadu ilgu pieredzi KI.

Siltu un spēcinošu vasaru!

Ar cieņu,

Ilze Zīriņa

P.s. fotogalerija ir no KI nedēļas nogales Grobiņā. Fotografēja Ginta Cukura

[oqeygallery id=2]

Komentāri

Komentēt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.