Dejas kritiķi un pētnieki aicināti pieteikties mentoru programmā “Critical Practice (Made in Yugoslavia)”

05/10/2021

Dejai veltītu tekstu autori (rakstnieki, kritiķi, pētnieki, teorētiķi) un citi, kurus interesē turpmāka profesionālā attīstība mūsdienu skatuves mākslas kritiskās prakses jomā, aicināti uzlabot rakstīšanas un analīzes prasmes programmas “Critical Practice (Made in Yugoslavia)” ietvaros.

Programmas mērķis ir veicināt bijušās Dienvidslāvijas reģiona un Eiropas autoru profesionālo attīstību un rosināt dziļākas un pieejamākas kritiskās pārdomas par mūsdienu skatuves mākslu, uzlabojot atpazīstamību un stimulējot dialogu ar auditoriju. Programmas konkrētie rezultāti būs raksti, esejas, recenzijas un citi kritiskās rakstīšanas formāti, kas publicēti tiešsaistē vai dažādās publikācijās, kā arī tiešraides diskusijas, intervijas un sarunas ar dejas izrāžu veidotājiem.

Programma ilgs kopumā 18 mēnešus – no 2021. gada decembra līdz 2023. gada maijam. Tās ietvaros notiks semināri, praktiska iesaistīšanās dažādos pasākumos (festivālos, konferencēs, izstādēs utt.), tiks organizēts gan grupu, gan individuālais darbs. Programma iekļaujas progresējošās skatuves mākslas projektā “Feminist Futures“, kas risina nevienlīdzību mūsdienu skatuves mākslas jomā.

Dalības maksa – 350 EUR. 

Pieteikšanās līdz 11. oktobrim.

Papildu informācija un pieteikšanās ŠEIT.

Komentāri

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.