Dejas izrāde “TURpinĀJUMS”

05/04/2013

23. un 24. aprīlī plkst.19:00 Kongresu nama Jaunajā zālē būs skatāma dejas teātra kompānijas „Stars’ Well” („Zvaigžņu Aka”) pilnmetrāžas dejas izrāde „TURpinĀJUMS” – par dzīvi laukos un pilsētā.

Dejas izrāde “TURpinĀJUMS” sniedz emocionālu  vēstījumu, izceļot lauku un pilsētas attiecību problēmu, spēlē ar arhetipiem, formām un simboliem, tādējādi ļauj skatītājam brīvi veidot savu stāstu. Izrādes sākumpunkts – jaunieši vidusskolas pēdējā klasē.

“Mūsu dzīve ir kā spēle ar noteiktiem noteikumiem. Kāds ir uzvarētājs, kāds –  zaudētājs. Kur slēpjas uzvarētāja talants? Sadarbībā? Vai vientulībā?… Vai mēs visi varam būt uzvarētāji (laimīgi) – laukos, pilsētā, vēl lielākā pilsētā? Divas dažādas vides – pilsēta un lauki – atsķirīgi dzīves ritmi, ieradumi, vērtības. Pāri visam Nauda, kas nosaka virzību, saskarsmi, darbību, sapņus, un Kredītprocenti, kas nodzen mūs kā suņus. Cilvēciskums pazūd, un tad mēs attopamies…”

( L. Lipora)

„Zeme ir apaļa, un vieta, kas varētu atgādināt beigas, var izrādīties arī par sākumu”.

(A.B.Prīsta)

Horeogrāfe, režisore:Lilija Lipora

Mūzika un izpildījums: Inga Meijere

Iestudējuma asistents:Edgars Lipors

Scenogrāfija un tērpi: Krista Ose

Gaismu režija: Egils Kupčs

Scenogrāfa asistents:Armands Briģis

Dejotāji/aktieri: Eva Vancāne vai Gunta Liepiņa, Gabija Bīriņa, Reinis Rešetins, Daumants Švampe, Ilga Gruševa, Madara Luīze Muzikante, Elīna Caune, Ramona Remese, Alda Rusina, Guntis Trops

 

Komentāri

Komentēt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.