Atvērta pieteikšanās “Baltijas Dejas platformai 2022”

06/10/2021

Aicinām Latvijas, Lietuvas un Igaunijas dejas māksliniekus un dejas kompānijas pieteikties “Baltijas Dejas platformai 2022”. Pieteikšanās atvērta līdz šī gada 22. novembrim!

Baltijas reģiona dejas mākslinieki var pieteikt darbus trīs kategorijās – pilnmetrāžas dejas izrāde, pičinga sesija vai meistarklases vadīšana. Saņemtos pieteikumus divās kārtās vērtēs nacionālā un starptautiskā līmeņa dejas mākslas eksperti. Sākotnēji vietējā žūrija katrā no Baltijas valstīm atlasīs 10 pilnmetrāžas izrādes, 10 pičinga sesijas un trīs meistarklases. Savukārt otrajā un galējā raundā darbus izvērtēs starptautiska žūrija, izvēloties no katras valsts trīs pilnmetrāžas dejas izrādes, trīs pičinga sesijas un vienu meistarklasi.

Pietikuma veidlapa un sīkāka informācija par pieteikumu ŠEIT.

Pieteikšanās ir bez maksas!

Pirmo reizi Baltijas Dejas platforma norisinājās 2019. gadā Viļņā, Lietuvā, un šogad šis gods tiek dots Tallinai Igaunijā. Otro Baltijas Dejas platformu organizēs Igaunijas teātra un laikmetīgās dejas platforma Sõltumatu Tantsu Lava no 2022. gada 19. līdz 21. maijam, iepazīstinot ar šī brīža Lietuvas, Igaunijas un Latvijas dejas mākslu, kā arī dejas profesionāļiem dodot iespēju satikt dejas mākslas ekspertus un pārstāvjus no visas pasaules.

Baltijas Dejas platformu organizē Lietuvas Dejas informācijas centrs, Igaunijas teātra un laikmetīgās dejas platforma Sõltumatu Tantsu Lava un Latvijas Dejas informācijas centrs. Organizatori jau iepriekš norādījuši, ka viens no galvenajiem šādas ciešas sadarbības iemesliem ir mazo valstu ierobežotā pamanāmība uz starptautiskās skatuves. Mērķis ir piesaistīt vairāk uzmanības no starptautisko dejas institūciju un organizāciju puses, kļūt konkurētspējīgākiem  starptautiskajā dejas tirgū un prezentēt Baltijas reģiona dejas spektru.

Partneri un atbalstītāji: Baltijas Kultūras fonds, Lietuvas Kultūras padome, Lietuvas Republikas Kultūras ministrija, Igaunijas Republikas Kultūras ministrija, Igaunijas kultūrkapitāla fonds, Latvijas Republikas Kultūras ministrija, Valsts kultūrkapitāla fonds.

Publicitātes attēls.

Komentāri

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.