Aicinājums pieteikumiem uz pieredzes apmaiņu dejas menedžeriem

17/01/2012

E-MOTIONAL Bodies & Cities mobilitātes un mākslinieciskās apmaiņas dejas programma

 Kustības Atbalsta Fonda vadlīnija

GABRIELA TUDOR PIEREDZES APMAIŅAS dejas menedžeriem

Aicinājums pieteikumiem

[ Rumānija– Īrija – Latvija – Kipra – Lielbritānija – Turcija ]
               
Vai Jūs gribat iekļūt festivāla rīkošanas “ virtuvē”? Vai Jūs gribat uzzināt kaut ko vairāk par to, kā tiek vadītas dejas mājas Dublinā vai Limassolā? Vai Jus gribast apmeklēt starptautisko laikmetīgās dejas festivālu Rumānijā? Vai Jus gribat būt liecinieki tam , kā E-Motional mākslinieki strādā Lielbritānijā un Rumānijā un piedalīties noslēguma forumā Rumānijā?


PIESAKIETIES TAGAD uz E-MOTIONAL Bodies & Cities projekta Gabriela Tudor pieredzes apmaiņu. Mums ir seši granti, lai dotu Jums iespēju atklāt dejas videsTādās valstīs, kā Rumānija – Īrija – Latvija – Kipra – Lielbritānija – Turcija.

 

Gabriela Tudor pieredzes apmaiņas mērķis ir veicināt kultūras apmaiņu un sadarbību starp dejas administratoriem projekta dalibvalstīs. Pieredzes apmaiņas programma veltīta Gabriela Tudor piemiņai, kas sniegusi neizmērojamu ieguldījumu Rumānijas dejas vides attīstībai. Programma turpina un paplašina uzsāktās aktivitātes, ko Gabriela Tudor fonds uzsāka 2010. gadā Lielbritānijā (sadarbojoties ar body>data>space ) un ASV. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu apmeklējiet  www.gabrielatudor.ro

 

Ja Jūs esat dejas menedžeris vai administrators no E-Motional valstīm, Jūs esat laipni gaidīts uz pieteikšanos 21 dienas rezidencei, vadoties pēc kalendāra, ko atradīsiet zem šī raksta. E-Motional partera organizācija valstī, uz kuru  izvēlēsieties doties, uzņems Jūs, rūpēsies par to, lai Jums rastos priekšstats par to, kā viņi strādā un attīsta projektus, un palīdzēs Jums izveidot programmu rezidences laikam. Grants sedz starptautiskos ceļojua izdevumus, uzturēšanos viesnīcā, dienas naudu un stipendiju 500.00 EUR.

If you are a dance manager or administrator from one of the E-motional countries you are welcome to apply for an up to 21-day residency, according to the calendar listed below. The E-motional partner organisation in the destination country you choose will be your host during the fellowship and will be offering residencies in order for you to discover and understand how they work and develop their projects as well as accompany and guide you in organising your residency programme. The grant covers international travel expenses, accommodation, per diem and a gross fee of EUR 500.

 

Galamērķi un pieteikšanās termiņi.

Dalībvalstis aicina apmeklēt savas organizācijas sekojošos laikos:

Kipra – 2012.gada jūlijs

Lielbritānija – 2013.gada janvāris

Īrija – 2013.gada februāris

Rumānija – 2013.gada aprīlis

 

Pieteikšanās termiņi: 2012.gada 5.marts ( tiem, kas vēlas doties uz Kipru )

                                       2012.gada 31.augusts ( tiem, kas vēlas ceļot 2013.gadā )
Pieteikšanās anketu atradīsiet www.e-motional.eu. Aizpildiet to un sūtiet uz: motionfund@e-motional.eu. Lai gūtu vairāk informācijas, lūdzu kontaktējieties ar vietējiem projekta koordinatoriem:
RUMĀNIJA: Gabriela Tudor Foundation, Cosmin Manolescu, contact@e-motional.eu
ĪRIJA: Dublin Dance Festival, Tiina Ylönen, tiina.ylonen@dublindancefestival.ie
LATVIA: Latvijas Profesionālās musdienu dejas horeogrāfu asociācija, Ilze Zīriņa, ilzezirina@gmail.com

KIPRA: Dance House Lemesos, Natasa Georgiou, info@dancehouselemesos.com

LIELBRITĀNIJA: body > data > space, Leanne Hammaccot, leanne@bodydataspace.net

_________________________________________________________________________________________

E-MOTIONAL Bodies & Cities ir divus gadus ilga mobilitātes un mākslinieciskās apmaiņas programma laikmetīgās dejas nozarē. Tā apvieno māksliniekus un mākslas menedžerus sešās Eiropas valstīs – Rumānijā, Kiprā, Īrijā, Latvijā, Lielbritānijā (kā sadarbības partnerus) un Turcijā (asociēto partneru statusā). Programma apzinās, bagātinās, piesaistīs un uzturēs mākslinieku talantu un radošumu Eiropas līmenī, apvienojot māksliniekus un dejas menedžerus no programmas dalībvalstīm, kuri iesaistīsies projekta aktivitātēs – rezidencēs, mobilitātes un sadarbības tīklu veidošanas finansiālā atbalsta programmā (mobility and networking grant), atbalsta programmā dejas menedžeriem (fellowship for managers), mākslinieciskās izpētes procesā (artistic research) un viesizrāžu apmaiņā (performance exchange). Projekta uzmanības centrā būs profesionālā attīstība un mākslinieciskie eksperimenti.

 

Projekts tiek īstenots, sadarbojoties Latvijas Profesionālās mūsdienu dejas horeogrāfu asociācijai, Gabriela Tudor Foundation (Rumānija, projekta iniciators un vadošā organizācija), Dublin Dance Festival (Īrija), Dance House Lemesos (Kipra) un body > data > space (Lielbritānija). Projektu finansiāli atbalsta Eiropas Savienības programma Kultūra 2007 – 2013. Projekta asociētie partneri ir ArtistNe(s)t Network of Artists-in-Residence Centres / “George Apostu” Cultural Centre Bakau un National Dance Centre Bukarestē (Rumānijā), Dance Ireland, The Irish World Academy of Music and Dance un Limerikas Universitāte (Īrijā), Rialto Theatre, Limasolā  (Kiprā) un CATI Dans – Contemporary Dance Artists Association Stambulā  (Turcijā).

 

 


Šo projektu finansiāli atbalsta Eiropas Komisija. Par aicinājuma saturu atbild projekts E-MOTIONAL Bodies & Cities. Eiropas Komisija neatbild par to, kā var tikt izmantota aicinājumā iekļautā informācija

 

 

 

Komentāri

Komentēt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.