Aicina pieteikt pretendentus darbam Dejas balvas žūrijā

26/09/2018

Latvijas Dejas informācijas centrs (LDIC) aicina pieteikt pretendentus jaunajai Dejas balvas žūrijai darbam 2019. un 2020. gadā. Dejas balva ir augstākais apbalvojums profesionālajā dejas mākslā, ko reizi divos gados piešķir par sasniegumiem klasiskajā, laikmetīgajā, mūsdienu un skatuviskajā tautas dejā.

Pirmā Dejas balvas ceremonija gaidāma 2019. gada pavasarī, un pašreizējās žūrijas sastāvu veido baleta mākslas eksperti Gunta Bāliņa, Marians Butkevičs un Regīna Kaupuža, laikmetīgās dejas eksperti Ramona Galkina un Andris Kačanovskis, skatuviskās tautas dejas eksperti Gints Baumanis un Alda Skrastiņa, mūsdienu dejas eksperti Inga Raudinga un Guntis Spridzāns. Katrs žūrijas loceklis drīkst pildīt savus pienākumus ne ilgāk kā divus balvas izvērtēšanas termiņus pēc kārtas.

Pretendentus dalībai balvas žūrijas sastāvā var pieteikt Kultūras ministrijas padotībā esošās valsts pārvaldes iestādes un pārraudzībā esošās kapitālsabiedrības, biedrības un nodibinājumi, kā arī citas juridiskas personas un radošās grupas, nosūtot pieteikumus Latvijas Dejas informācijas centram (e-pasts: info@dance.lv) līdz 2018. gada 26. oktobrim.

Pieteikumā jābūt iekļautam balvas žūrijas locekļa pretendenta CV un īsam izvirzīšanas pamatojumam, kā arī rakstiskam apliecinājumam, ka pretendents piekrīt kļūt par žūrijas locekli.
Pieteikumus izvērtēs un balvas žūrijas sastāvu veidos LDIC sadarbībā ar Kultūras ministriju un Latvijas Dejas padomi.

Plašāka informācija par Dejas balvu atrodama LDIC mājas lapā (www.dance.lv).

Papildu informācija:
info@dance.lv
23307679