Meklējam dalībniekus izrādei Homo Novus festivālā. ĀTRI!

02/05/2018

Latvijas Jaunā Teātra institūts steidzami meklē dejotājus un/vai cilvēkus ar kustību un performatīvu pieredzi, atvērtus un drošus, “gidu” lomai topošajai izrāde “Noktirne”, kuras pirmizrāde notiks šī gada festivālā Homo Novus Rīgā no 6.-12. septembrim. Gaidīti gan studenti, gan profesionāļi.

Izrādi veido starptautiska komanda – režisore Krista Burāne, britu režisors un dramaturgs Endijs Fīlds, zviedru horeogrāfs Ēriks Ēriksons, scenogrāfe Ieva Kauliņa. Izrāde pēta dabas mijiedarbību ar pilsētu un urbāno nakts ainavu ar tās dzīvniekiem.

Izrāde notiks ārā un tā būs pa horeogrāfiska pastaiga ar pieturas punktiem kādā no Rīgas rajoniem. Gidu uzdevums būs vest skatītāju grupas pa noteiktu maršrutu un izpildīt kustību un skaņu partitūru (nebūs jādzied vai jārunā, bet jālieto balss un jāizdod dažādas skaņas).

Nosacījumi:
Mēģinājumi notiks 8. un 9. maijā (3 h katru dienu) Ērika Ēriksona vadībā. Tālāk darbs pie izrādes sāksies no augusta vidus līdz 7. septembrim (ne katru dienu, bet dalībniekiem jārēķinās ar šo laika periodu).

Pirmizrādes festivālā Homo Novus 7., 8., 9. septembrī.

Par dalību projektā ir paredzēts honorārs.

Info un pieteikšanās ātrā tempā: Sandra Lapkovska, mob. 26428632, sandra@theatre.lv

LJTI / Homo Novus

Komentāri

Komentēt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.