STAR DUST. ASV laikmetīgā baleta kompānija “Complexions”

When:
26/04/2020 @ 18:00 – 19:30
2020-04-26T18:00:00+03:00
2020-04-26T19:30:00+03:00
Where:
Latgales vēstniecība "Gors"
Pils iela 4
Rēzekne
STAR DUST. ASV laikmetīgā baleta kompānija "Complexions" @ Latgales vēstniecība "Gors"

“STAR DUST” ir cieņas apliecinājums leģendārajam britu rokmūziķim Deividam Bovijam (David Bowie). Šis balets nes viņa hitu ietērpu un izklāj to vizuālo nospiedumu, ko iedvesmojusi viņa unikālā personība. Izrādes horeogrāfs: Dvaits Roudens (Dwight Rhoden).

“Complexions” tiek dēvēta par vienu no neparastākajām baleta kompānijām pasaulē. Tā aptver visus laikmetīgās dejas vēsturiskos sasniegumus un atklāj neierobežotu laukumu eksperimentiem, kurā dejotāji var godināt pagātni un vienlaicīgi attīstīt nākotnes deju. Skatītājiem neierastā horeogrāfija un oriģinālā mūzika apvienojumā ar klasiskā baleta pamatelementiem lauž visus dejā pieņemtos standartus. Vairāk nekā 20 valstīs piecos kontinentos kompānija ir prezentējusi savu vīziju par kustību un ir gatavi ar dejas palīdzību apvienot pasauli un padarīt to mazliet labāku.

Laikmetīgo baleta kompāniju “Complexions” 1994. gadā nodibināja izcilais horeogrāfs Dvaits Roudens (Dwight Rhoden) un baleta solists Desmonds Ričardsons (Desmond Richardson). Viņu kopējais mērķis ir popularizēt profesionālu laikmetīgo deju, apvienojot dažādas metodes, stilus un kultūras iespaidus bezkompromisa mikslī.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.