SPRĪDI VIRS ZEMES. Koncertprogramma

01/05/2022
When:
05/05/2022 @ 18:00
2022-05-05T18:00:00+03:00
2022-05-05T18:15:00+03:00
Where:
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija
Krišjāņa Barona iela 1
Rīga
Cost:
5 EUR

Starptautiskās mākslinieciskās pētniecības konferences (Artistic Research: Various Fields, Approaches, Experiences) ietvaros vienosies Profesionālās doktora studiju apakšprogrammas “Mūzika un skatuves māksla” doktoranti un mācībspēki.

Indras Rišes pavasarīgi gaišo “Sprīdi virs Zemes” atskaņos flautiste Liene Denisjuka-Straupe un pianiste Diāna Zandberga, savukārt flautiste Ilze Urbāne pārsteigs ar reibinoši virtuozo itāļu komponista Leonardo de Lorenco “Apollonu”. Mūzika un deja savīsies daudznozīmīgajā Mārītes Dombrovskas kompozīcijā “Impresijas klavierēm un elektronikai” Diānas Zandbergas izpildījumā.

Horeogrāfa Jāņa Purviņa poētisko “Sidrabrasu” ar Imanta Kalniņa mūziku izdejos Rīgas Kultūras un Tautas mākslas centra “Mazā Ģilde” Tautas deju ansamblis “Līgo”, bet latviešu komponistu Maijas Einfeldes, Ērika Ešenvalda un Jēkaba Jančevska iespaidīgos kormūzikas meistardarbus atskaņos Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris “Sōla” diriģenta Kaspara Ādamsona vadībā.

Starptautisko mākslinieciskās pētniecības konferenci mūzikas, vizuālās mākslas, dizaina, kino, teātra, laikmetīgās dejas un horeogrāfijas jomās rīko JVLMA sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmiju, Latvijas Mākslas akadēmiju, LU Literatūras, folkloras un mākslas institūtu un Latvijas Nacionālo bibliotēku.

Komentāri

Komentēt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.