SAIMES TALKA. Deju uzvedums

01/11/2022
When:
05/11/2022 @ 17:00
2022-11-05T17:00:00+02:00
2022-11-05T17:15:00+02:00
Where:
Daugavpils Kultūras pils
Smilšu iela 92
Daugavpils
Cost:
Free

Garkalnes un Daugavpils dejukolektīvi “Saime” aicina uz deju uzvedumu “Saimes talka”.
Deju uzvedums ir Garkalnes pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs (VPDK) “Saime” vadītājas Baibas Kravčenokas un Daugavpils VPDK “Saime” vadītāja Vitālija Šidlovska iniciatīva – vienā uzvedumā izdejot Vidzemes un Latgales skatuves dejas, vienlaikus pastāstot par talkas tradīciju Latvijā.

Speciāli uzvedumam Lillijas Liporas un Ilmāra Dreļa horeogrāfijā tapušas četras jaunas dejas, kā arī iekļautas citas dejotājiem iemīļotas un skaistas dejas: “Es būšu sētā vakarā”, “Bēru riekstus kabatā”, “Es gulu, gulu” u. c.
Daugavpilī abām “Saimēm”  talkā palīdzēs arī Daugavpils Vienības nama deju ansamblis “Laismeņa” (vadītāja Diāna Soldāne) ar dejām “Rata, rata tei sieteņa” un “Zynu, zynu tāva sātu”.
Uzvedumā skanēs Edgara Lipora mūzika un libreta autores un režisores Elīnas Apsītes izvēlētās tautasdziesmas un sacerētie stāsti.

Komentāri

Komentēt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.