MANA DABA. Deju skola “Dzirnas”

When:
21/02/2020 @ 19:00
2020-02-21T19:00:00+02:00
2020-02-21T19:15:00+02:00
Where:
Deju skola "Dzirnas"
Lāčplēša iela 106
Rīga
MANA DABA. Deju skola "Dzirnas" @ Deju skola "Dzirnas"

Pēc skatītāju ierosinājuma deju skola “Dzirnas” atkārto dejas fantāziju “Mana daba” visiem tiem, kas to neredzēja vai vēlas redzēt vēlreiz.

Jau 21. februārī pl. 19:00, un 22., 23. februārī pl. 18:00 deju skolas “Dzirnas” telpās atgriezīsies horeogrāfu Agra Daņiļeviča un Kārļa Boža pirms diviem gadiem radītā, nu jau skatītāju iecienītā, laikmetīgās dejas izrāde – “Mana daba”.
Tāpat kā dabā, arī mākslā miera stāvoklis nav iespējams un izrāde turpina attīstīties. Nemainīgi paliek Tax Free, Dzirnas un Kompanija NA.

Dzīvā oriģinālmūzika, krāšņās gaismu spēles un mainīgā scenogrāfija, dejotāju un mūziķu brīvā ļaušanās fantāzijai par dabu, saplūstot pilnībā ar tās unikālo pasauli, aizvedīs ik vienu skatītāju neaizmirstamā sajūtu ceļojumā neatkarīgi no vecuma, jo visi mēs esam dabas daļa un, mīlot un saudzējot dabu, mēs rūpējamies arī paši par sevi.

Izrādes dejās savijas dabas stihijas un parādības raksturojošas ainas, mīlestības stāsti un trausli mirkļi, kas atspoguļo Agra Daņiļeviča raksturīgo radošo tieksmi pēc brīvības un dabas mīlestību, kā arī ilggadējo dejas pieredzes sintēzi ar novatorisku kustību interpretāciju meklējumiem.
“Daba ir brīnums. Dabā viss ir ideāli sakārtots. Daba ir harmonijas un līdzsvara smaile.

Neierasti šajā izrādē arī dejotāji paši kļuva par horeogrāfijas līdzautoriem un tajā stāstām to, kā mēs redzam un sajūtam dabu. Kā mēs jūtamies un kā daba ietekmē un maina mūsu pašu dabu. Vārdu spēle nav nejauša. Šī sakritība ir ārkārtīgi skaista. Daba veido dabu.

Ielaidīsim dabu savā dabā!”

Idejas autors Agris Daņiļevičs
Radošā komanda:
Horeogrāfija: Kārlis Božs, Agris Daņiļevičs; oriģinālmūzika: Justs un TAX FREE; režija, scenogrāfija: Agris Daņiļevičs; gaismu režija: Normunds Bļasāns un Kompānija NA; kostīmi: Līga Vītoliņa; vokālais pedagogs: Igeta Gaiķe; repetitors: Vladimirs Ponomarjovs; dejotāji: deju skolas “Dzirnas” jaunās paaudzes dejotāji, producente: Ieva Pauļuka

Izrādes:
Piektdien 21. februārī 19:00
Sestdien, svētdien 22. un 23. februārī 18:00
Skatītājus aicinām ierasties vieglā, ērtā apģērbā.

Gaidām ciemos deju skolas „Dzirnas” Iedvesmas telpā 3. stāvā, Lāčplēša ielā 106 k-1, Rīgā.

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā Biļešu paradīzes kasēs un internetā http://www.bilesuparadize.lv/.

Biļetes cenas:
Pamatcena – 10 eur
Ģimenēm (2 bērni un vairāk), studentiem, skolniekiem – 7 eur
Bērniem vecumā līdz 4 gadiem (neaizņemot atsevišķu sēdvietu) – bez maksas
Grupas lūdzam pieteikt iepriekš, zvanot uz 29196461.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.