Laikmetīgas dejas izrāde “GLITCH”. Latvijas Kultūras akadēmija

04/01/2022
Kad:
19/01/2022 @ 19:00 – 19:45
2022-01-19T19:00:00+02:00
2022-01-19T19:45:00+02:00
Kur:
LKA Nacionālā Filmu skola
Elijas iela 17
Rīga
Cena:
12 EUR

Iedvesma laikmetīgās dejas izrādei “Glitch”radusies no autoru personīgās pieredzes un sajūtām, kas saistās ar perfekcionismu un kaut kur dziļi iesakņojušos vēlmi nekad nekļūdīties. Izrādes horeogrāfiju veido kustību materiāls, kuru autori veidojuši reflektējot par jautājumu – vai šo sajūtu par kļūdas esamību rada patiesi notikusi nepareiza notikumu gaita, vai arī tas ir priekšstats, ko esam sev radījuši paši? Izrādē skatītājs piedzīvo attīstību, kas notiek gan plānotai, gan neparedzētai nobīdei no šķietami loģiskā ceļa.

2021. gada vasarā LKA absolvēja “Laikmetīgas dejas mākslas” programmas horeogrāfi, kurus var raksturot kā jauno horeogrāfu 6. paaudzi. Izrādes idejas autori ir  Marģers Vanags un Ramona Levane, ar viņiem kopā strādājuši 12 jaunie dejas profesionāļi – Darja Turčenko, Emanuēla Zvaigznīte, Edvards Kurmiņš, Kitija Geidāne, Simona Ozola, Roberta Gailīte, Katrīna Stepiņa, Oskars Moore, Gundega Rēdere, Vladimirs Goršantovs, Emīlija Berga, Līva Apšeniece. Izrādes scenogrāfiju un kostīmus radījusi Ieva Stalšene, muzikālās kompozīcijas autors ir Andrejs Irbēns (Miseralist) un gaismu mākslinieks – Niks Cipruss.

Saskaņā ar MK noteikumiem izrādi iespējams apmeklēt tikai vakcinētām vai Covid-19 pārslimojušajām personām, uzrādot derīgu ieejas biļeti, kā arī sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Lūdzam ievērot pasākuma norises laikā un vietā noteiktos epidemioloģiskos noteikumus, kā arī, lai nodrošinātu biļešu un Covid-19 sertifikātu pārbaudi, ierasties laicīgi.

Foto: Anna Konovalova

 

Komentāri

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.