Izrāde “PIETIEKAMS ATTĀLUMS”

11/01/2022
Kad:
16/01/2022 @ 16:00 – 16:45
2022-01-16T16:00:00+02:00
2022-01-16T16:45:00+02:00
Kur:
Ģertrūdes ielas teātris
Ģertrūdes iela 101a
Rīga

Dejas kompānija “Nuepiko” un Kauņas pilsētas kamerteātris aicina uz darba “Pietiekams attālums” starptautisko pirmizrādi, ar ko mākslinieki noslēdz nedēļu ilgu rezidenci Ģertrūdes ielas teātrī.

Saikne un plaisa, pieķeršanās un atbrīvošanās, tuvošanās un pieaugoša attālināšanās ir dihotomijas, kas pavada visu cilvēka dzīvi. Plūsmā, skrējienā, īslaicīgā saskarsmē, tukšās sarunās, atmiņās, bēdās, okeāna šķērsošanā, ilgās un samierinoties – attālums starp sevi un otru nemitīgi mainās, no jauna veidojot cilvēku saites un nogurdinoši radot cerības.
“Pietiekams attālums” ir aizkustinošs dialogs starp diviem ķermeņiem un personībām par to, kas mūsu pasaulei liek nemitīgi griezties: tiešums un disociācija, atkarība un atbrīvošanās, visaptveroša dualitāte, kur komunikācija nav iespējama bez distances, bet komunikācijā dzimst attālums. Izrāde skatītājus ieaicina pašrefleksijas telpā, nepiedāvājot gatavas atbildes, bet aktualizējot jautājumu, kā saglabāt attālumu, kas palīdz radīt, nevis grauj mūsu savstarpējās attiecības intensīvajā sociālā trokšņa laikā.

Horeogrāfi, dejotāji: Arūns Mozūraitis, Adrians Karlo Bibiano (Adrian Carlo Bibiano)
Komponists: Andrius Stakele
Gaismas: Monika Šerstabojevaite

Foto: Karolina Latvīte Bibiano (Karolina Latvytė Bibiano)

 

 

Komentāri

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.