Atcelts! DIALOGS // VISS KĀRTĪBĀ. Kultūrtelpa “Točka”

When:
17/10/2020 @ 18:00 – 19:00
2020-10-17T18:00:00+03:00
2020-10-17T19:00:00+03:00
Where:
Kultūrtelpa “Točka”
Aptiekas iela 21
Cost:
10–15 EUR
Atcelts! DIALOGS // VISS KĀRTĪBĀ. Kultūrtelpa “Točka” @ Kultūrtelpa “Točka”

DIALOGS

Šoreiz mēs gibam runāt. Ne tikai ar vārdiem, ne tikai viena ar otru, bet ar telpu, ar ķermeni, ar skatītājiem. Sarunu veidojot, vēršot uzmanību tajā, par ko mēs šobrīd nevaram nerunāt.

Šajā laikā īpaši svarīgi mums ir bijis veidot sarunu ar sevi pašu, jautājot to, ko varbūt dažreiz negribas jautāt, bet arī uzdot jautājumus, kuriem nav dziļākas būtības, kuriem nav tālākas jēgas par esošo mirkli. Nenopietnais sarunā arī ir tikpat svarīgs.

Savas rezidences ietvaros veidojam pētījumu, rezultātā varēsiet redzēt darbu procesā jeb ‘work in progress’. Mēs nemeklējam atbildes, bet jautājumus, kurus ir nepieciešams uzdot. Kas ir šie jautājumi, kuri no mums velk patiesības? Zinot, ka bieži šīm patiesībām negribas skatīties acīs, spītība stājas pretim, ierunātā patiesība un iestāstītie paradumi mums kalpo kā aizsargs. Šis aizsargs, protams, dažreiz kalpo par labu, bet, lai tiktu pie vismaz daļējas patiesības, ir nepieciešams sākotnēji uzdot jautājumu – kā es esmu?

Koncepcija un izpildījums – Alise Madara Bokaldere un Marija Saveiko

Darbs tapis kultūrtelpas “Točka” laikmetīgās dejas rezidenču programmas ietvaros.

VISS KĀRTĪBĀ

Kas cilvēkā ir trausls? Tik trausls, tik viegli ievainojams, ka kļūst jau neērts? Kas ir tik trausls, ka to labāk rūpīgi satīt burbuļplēvē, noslēpt no citiem un galu galā – arī pašam no sevis? Un tad izlikties, ka viss jau ir kārtībā.
Mēs centāmies attīt viens otra burbuļplēves un atklāt trauslo viens otrā.

Koncepcija un izpildījums – Simona Ozola, Edvards Krūmiņš un Ģirts Dubults

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.