CERĪBAS UN REALITĀTE. Trio “Hortus” koncertprogramma Cēsīs

19/07/2022
When:
22/07/2022 @ 19:00 – 20:00
2022-07-22T19:00:00+03:00
2022-07-22T20:00:00+03:00
Where:
Cēsu Izstāžu nams
Pils laukums 3
Cēsis
Cost:
5–10 EUR

Trio Hortus piedāvās skatītājiem un klausītājiem izbaudīt koncertprogrammu “Cerības un realitāte”. Magone Runka (klavieres) un Mārcis Runka (trompete) vienosies muzikāli dinamiskā duetā, kuru vizuāli un emocionāli papildinās Annas Russkes (baleta māksliniece, horeogrāfe) dejas soļi.

Pandēmija ir ieviesusi izmaiņas netikai mūsu ikdienas plānos, bet arī izpratnē, sajūtās un vēlmēs. Šī pārmaiņu laika un klusuma iedvesmoti, trio Hortus, iedvesmojoties no Ziedoņa epifānijas “Tilta sajūta”, izveidoja stāstu par satikšanos, tikko izdzīvoto tukšumu, emociju spektru no visa līdz nekam un atpakaļ līdz visam.

Koncertprogrammā Kettinga, Hindemita un Sumera skaņdarbus papildinās Asijas Ahmetžanovas darba “Utopists” pirmatskaņojums Latvijā.

Biļetes uz pasākumu varēs iegādāties pirms pasākuma Cēsu izstāžu namā, vai sazinoties ar Hortus māksliniekiem Facebook.com

Komentāri

Komentēt

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.