Daugavpils teātra viesizrāde
27. maijā plkst. 20.00
Koncertuzvedums
“CABARET DINABOURG”
Latviešu valodā
Ilgums: 2 stundas 30 minūtes (tai skaitā starpbrīdis)
Vecuma ierobežojums: 16+
Pirmizrāde: 2022. gada 22. aprīlī
Latvijas Nacionālajā teātra skatītājus sagaida unikāla pieredze, taču tā atšķirsies no Daugavpils teātrī piedāvātās – galdiņu apkalpošana zālē nav paredzēta un kabarē šovs būs baudāms kā koncertuzvedums no teātrī ierasti izkārtotām sēdvietām. Izsmalcinātas uzkodas un dzērienus varēs baudīt pirms šova sākuma un šim nolūkam speciāli pagarinātajā starpbrīdī teātra kafejnīcā, kurā var arī iepriekš rezervēt galdiņus.
Uzmanību!
Katram skatītājam tiek piedāvāta viena bezmaksas glāze vīna pirms šova sākuma.
Vadītāji sarunās un jokos skar pikantas tēmas.
Kabarē daudziem asociējas ar filmās “Mulenrūža” un “Kabarē” atspoguļoto, ar kankānu, burlesku, spalvām tērpos un vēdekļos, taču “Cabaret Dinabourg” veidotāji vēlējās izvairīties no šiem stereotipiem un parādīt, ka šī kultūras pieredze var būt atšķirīga no ekrānos redzētā, taču ne mazāk valdzinoša, jo arī šeit nemainīgi klātesošs paliks kabarē valdošais gars – svētku un brīvības atmosfēra.
“Cabaret Dinabourg” ir juteklīgs kabarē šovs, kurā tiek svinēta skatuves mākslas daudzveidība. Tajā mijas emocionāli hipnotizējoši dziedājumi, jutekliskas dejas, cirka māksla un dzirkstoši konferansjē kvarteta joki par attiecību daudzšķautnaino dabu. Savukārt pirms šova un starpbrīža laikā kabarē atmosfēru bagātina džeza kompozīcijas dzīvā izpildījumā un pašu muzikantu aranžējumā.
Atsauksmes:
“Kabarē atmosfērā iegremdējoša pieredze, kurā atspoguļots talantiem bagātais Daugavpils teātra kolektīvs. Iesaku.” Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Pols Bramels (Paul Brummell)
“Es esmu sajūsmā pēc skaistas un aizraujošas izrādes! Jebkurai pilsētai jālepojas ar teātri, kurš var radīt tādu izklaidi skatītājiem. Balsis, dejas, kostīmi – viss bija augstākajā līmenī! Diezin vai var tādu šovu pieredzēt katrā galvaspilsētā! Draugi, brauciet uz Daugavpili, jūs noteikti to nenožēlosiet!” Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja direktors Stefans Ēriksons (Stefan Eriksson)
Režisors: Oļegs Šapošņikovs
Scenārija autors: Aleksandrs Komarovs
Horeogrāfe: Irina Bogeruka
Scenogrāfe un kostīmu māksliniece: Inga Bermaka
Gaismu mākslinieks: Sergejs Vasiļjevs
Konferansjē: Andris Bulis, Ritvars Gailums, Zanda Mankopa, Agnese Laicāne
Solisti: Ilona Bagele, Alina Kaļina, Jegors Korobkovs, Natālija Kotona, Alisa May, Luiza Prokofjeva, Džordžs Stīls, Marks Šelutko, Kristīna Zaharova
Muzikanti: Svetlana Blaževiča, Otto Kovči, Arturs Rudzītis, Marks Šelutko
Galvu reibinošu triku un horeogrāfijas izpildītāji: Artjoms Afanasjevs, Miroslavs Blakunovs, Vanda Gibovska, Aleksandra Koguce, Alisa Matvejeva, Jevgeņijs Mihailovs, Svetlana Morozova, Darja Šakalova, Oļegs Šapošņikovs, Raimonds Paegle, Luiza Prokofjeva