IZRĀDES / LAIKS DEJOT 2011

Starptautiskais laikmetīgās dejas festivāls LAIKS DEJOT 2011 norisināsies no 10. līdz 16.jūnijam. Šogad festivāla moto ir DEJAS SMEJAS, jo kompānijā smiekli rodas 30 beižāk nekā situācijās, kad cilvēks ir viens pats…

Festivāls piedāvā gan Latvijas horeogrāfu darbus, ieskaitot divas pirmizrādes, gan Krievijas, Šveices, Austrijas un Somijas mākslinieku radītas un dejotas izrādes

 

Latvijas Kultūras akadēmijas laikmetīgās dejas horeogrāfijas studentu

bakalaura darbu dejas izrādes

10 – 13.jūnijā

————————————————————————————————

10. jūnijs

 

17.00 / Deju skolā Dzirnas

Adrese: Brīvības gatvē 224 , korpuss 5 (ieeja no Vairogu ielas), 2.stāvs

 

DAĻA NO SUMMAS / horeogrāfs: Andrejs Filipovs

 

 

SIRMGALVIS UN JŪRA / horeogrāfs: Kārlis Božs

 

 

 

19.00 / Latvijas Kultūras akadēmijā

Adrese: Ludzas ielā 24

 

NO AUGŠAS / horeogrāfs: Jeļena Jekimova

 

HOLOTROPĀ ELPOŠANA / horeogrāfs: Kristīne Vismane

 

 

CIK STŪRU IR TRIJSTŪRIM / horeogrāfs: Katrīna Albuže

————————————————————————————————–

 

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

 

11. jūnijs

 

17.00 / VEF mākslas centrā

Adrese: Ūnijas ielā 8/7

PELNI UN PUTEKŠŅI / horeogrāfs: Eva Vancāne

Tīklošana / horeogrāfs: Krišjānis Sants

 

 

 

19.00 / Eduarda Smiļģa Teātra muzejā

Adrese: E. Smiļģa ielā 37/39

MALDINOŠĀS MEDĪBAS / horeogrāfs: Lelde Feldmane

 

 

KAŽOKA OTRA PUSE / horeogrāfs: Elīna Lankovska

 

 

PĀRSĀLĪTS / horeogrāfs: Liene Grava

————————————————————————————————

 

 

 

12. jūnijs

 

16.00 / Eduarda Smiļģa Teātra muzejā

Adrese: E. Smiļģa ielā 37/39

TELENOVELE / horeogrāfs: Santa Kanceviča

 

 

LĪDZGAITNIEKS / horeogrāfs: Sergejs Taraseņa

 

 

 

 

 

19.00 / Dailes teātra mazā zāle

Adrese: Brīvības ielā 75

MANA MAZĀ ŽILĪ / horeogrāfs: Nadežda Beļajeva

 

 

DIEVLŪDZĒJA ŠOSEJA / horeogrāfs: Edgars Šļakota

 

 

MELOT NEDRĪKST IZLIKTIES / horeogrāfs: Elīna Lutce

———————————————————————————————

 

 

 

 

13. jūnijs

 

 

16.00 / Dailes teātra kamerzāle

Adrese: Brīvības ielā 75

 

DENDIJA PRĀTĀ / horeogrāfs:  Evita Birule

 

 

DZĪVES LAIKĀ MIRSTOŠI / horeogrāfs: Kristaps Ceļmalnieks

 

 

22 UN ES / horeogrāfs: Roberts Muciņš

 

 

———————————————————————————————————-

 

13. jūnijā:

19.00/ 21.00 / BETANOVUSS

Adrese: AB dambis 2

 

PIRMIZRĀDES:

KAD VIŅI IR CITI? / ZI temp. dance (Latvija)

PERSONA-LESS… / Dmitrijs Gaitjukevičs (Latvija)

 

Tikšanās Baltic Dance Platform ietvaros

—————————————————————————————————

 

14. jūnijā:

20.00 / Dailes teātra Mazajā zālē

Adrese: Brīvības ielā 75

 

 

MAMMA! / Gruppen Fyra (Somija)

 

JAUNĀ ĢEOMETRIJA/ Tatjana Gordejeva un Jevgeņijs Pankratovs (Krievija)


 

 

22.00 / BETANOVUSS

Adrese: AB dambis 2

 

URSUS MARITIMUS (darbs procesā)/ Olgas Žitluhinas dejas kompānija (Latvija)


Īsās izrādes:

VILTOTAIS ZAĶIS AR ROZĪNĒM / Katrīna Albuže (Latvija)

BĒRNĪBĀ MAMMA MŪS ĢĒRBA VIENĀDI / Liene Grava (Latvija)

————————————————————————————————-

15. jūnijā:


20.00 / Dailes teātra Mazajā  zālē

Adrese: Brīvības ielā 75

LUVOS, vol. 2 / Editta Braun Company (Austrija)


 

22.00 / BETANOVUSS

Adrese: AB dambis 2

 

MEITEŅU SAPNIS/ Dmitrijs Gaitjukēvičs

 

ES ESMU DIALOGS / Elīna Breice  

Diskusija ar LKA studentiem

——————————————————————————————————

16. jūnijā:


20.00 / Dailes teātra Mazajā zālē

Adrese: Brīvības ielā 75

 

UPURIS/ Hilels Kogans ( Izraēla )

NOSAUKUMS/ Laura Kalausa un Martins Šiks (Šveice)


 

22.00 BETANOVUSS

Adrese:  AB dambis 2

Festivāla noslēguma pasākums

————————————————————————————————-

Organizētāji patur tiesības mainīt programmu!

Infomāciju par meistarklasēm lasiet šeit

 

 

Detect language » Latvian

Related Posts

No Comments

Leave a Reply